לקוחות KTM, חברים כתומים המשתתפים במרוץ אפיק ישראל 2021 שימו לב: KTM has your back covered. שירות חסר תקדים ללקוחות KTM באפיק ישראל: תחנת שירות ב”רן אופן” עם טיפולים וחלקים חינם לתקלות מהמרוץ!

הודעה לעיתונות: KTM ישראל

אפיק ישראל הנה תחרות רב יומית קשוחה ואינטנסיבית. במהלכה, יש למתחרים לא מעט תקלות היות והם רוכבים על הקצה, בתנאים לא פשוטים יום אחרי יום מרחקים ארוכים. לא נדיר לגלות בעיות כמו מעבירים אחוריים שנשברים, שפיצים שנשברים, ובעיות אחרות טיפוסיות לתחרויות הן עקב העומס, הן עקב רכיבה פחות רגישה בתחרותיות, ועקב נפילות ותאונות. במתחם התחרות עד היום ניתן שירות מאוד בסיסי, ובתשלום כרגיל על חלפים, אבל KTM ישראל מכריזה על משהו שלא היה כדוגמתו עד היום למתחרי האפיק.

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

רף שירות חסר תקדים למתחרים

אנו נרגשים להציב ולקבוע רף שרות גבוה וייחודי ללקוחות KTM ובמיוחד לרוכבים המתחרים במרוץ אפיק ישראל 2021. החל ממחר יום רביעי 06/10/2021 ועד יום שישי אחה”צ 08/10/2022 נעמוד לרשותכם בחנות רן אופן שבי ציון בעדיפות מלאה לכל תיקון או טיפול או כיוון באופניי ה KTM שלכם חינם אין כסף, כולל חלקים!

חנות רן אופן בשבי ציון לשירותכם – חינם!

רן גפן “מכנאופן” מקצוען אמיתי ובעל החנות “רן אופן” בכניסה למושב שבי ציון, ממש מול מתחם התחרות יהיה זמין עבורכם לכל בעיה או תקלה באופנים שלכם במהלך ימי התחרות רביעי עד שישי, וכל זאת עם בירה קרה ביד ע”פ ערכי המותג.

שעות הפעילות בסדנה

  • רביעי – 10:00 – 19:00 / עד אחרון הלקוחות
  • חמישי- 10:00 – 19:00 / עד אחרון הלקוחות
  • שישי – 09:00 – 16:00

רן אופן

הערה קטנה:
השירות והטיפולים ניתנים כשירות אמיתי וכנה ללקוחות KTM המשתתפים במרוץ אפיק ישראל 2021 במטרה להעניק ללקוחותינו סיוע טכני בזמן אמת לאורך המרוץ. יופעל שיקול דעת במקום, בלעדי של צוות KTM לגבי הזכאות לחלפים חינם. הרעיון אינו לבצע החלפות של מערכות הינע שחוקות לגמרי או לבצע טיפול בולמים על הדרך… לא יטופלו מקרים שאינם תואמים את רוח הפוסט או תקלות אמת וחירום שאינן מאפשרות המשך השתתפות במרוץ.