היזם הקנדי ובעלים שותף בקבוצת ISN עומד לתרום מסכות לצוותי רפואה בעולם עבור כל אחד שיצטרף לרכיבה ביום ראשון בזוויפט, עם הקבוצה הישראלית. 

הקבוצה תוביל רכיבת זוויפט לאוהדים מכל העולם כדי לספק אלפי מסכות N95 לצוותי הרפואה הנלחמים בוירוס קורונה. הרכיבה שתקרא Team ISN Medical Aid Ride תתקיים ביום ראשון בשעה 17:00 שעון ישראל (15:00 בשעון אירופה) בהובלת רוכבי הקבוצה: דן מרטין, שאלכס דוסט, גיא ניב, אנדריי גרייפל, ונוספים. 

גיוס מסכות

דן מרטין על הטריינר

ד”ר האן תורם מסכות

היזם הקנדי, אחד מבעלי הקבוצה, רופא ופילנטרופיסט דר. קווין האם (Dr. Kevin Ham) יתרום ציוד הגנה לבתי חולים בסדרה של רכיבות שתבצע הקבוצה. ד”ר האם הוא הבעלים של Reinvent.com וחברת לוגיסטיקה ושליחויות קנדית בשם Chit Chats. הוא הכריז שיתרום את המסכות בשם כל אחד שיצטרף לרכיבות האלה עם הקבוצה. 

ד”ר קווין האם ברכיבה בישראל

משלוח מסכות ראשון הגיע (כנראה לקנדה)

קווין האם: “התחלנו את הרכיבה הראשונה כדי לקדם את המסר “השארו בבית” לכולם אבל כעת אנחנו רוצים להדגיש את הצורך לעזור לכוחות הרפואה בהתמודדות בקורונה. ביקשתי מכולם להשתתף ברכיבות האלה, ואנחנו נעביר את המסכות לבתי החולים”. הוא סיפר שחברת השליחויות שלו כבר רכשה את המשלוח הראשון של מסכות מסין, והוא הגיע, ומוכן להפצה.

דן מרטין

סדרת רכיבות לגיוס מסכות

הרכיבה הראשונה התקיימה בשבוע שעבר וכ 1000 אוהדים מכל העולם הצטרפו לרכיבה בזוויפט. הקבוצה מקווה שעוד אוהדים יגיעו לרכיבה ביום ראשון כדי להבטיח שכמה שיותר מסכות ישלחו. דן מרטין אמר: “המצב שאנחנו נמצאים בו הוא באמת חסר תקדים, אבל הוא גם גרם למופעים מדהימים של רוח האדם”. באמצעות השארות בבית ואימוני indoor אנחנו תורמים את תרומתנו הקטנה למאבק הזה. התרומה המדהימה של קווין יכולה לעשות את זה יותר משמעותי. אני מקווה לראות עוד הרבה מצטרפים אלינו ביום ראשון כדי שהתרומה הזו תהייה משמעותית ותסייע לכוחות הרפואה שמסכנים את חייהם בשביל להציל אחרים”. מרטין הוסיף: “2 קרובות משפחה שלי עובדות במערכת הרפואית והן מעריכות כל תרומה ותמיכה. אני רוצה להודות לקווין על ההזמדנות להיות חלק קטן מהמאבק הזה”.

הודעה לעיתונות מאת: ISN
צילום: נעה ארנון

מעוניינים בעוד מידע כזה? הצטרפו לערוץ הטלגרם של BIKEPANEL או לעדכון השבועי שלנו:

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים