הושק אתר אינטרנט חדש ומעודכן לאופני KTM בישראל

KTM ישראל משיקה אתר חדש מעודכן עם כל המוצרים והאופניים המעולים, באריזה נוחה לרוכב הישראלי. וחשוב ביותר: רשימת מפיצים מלאה וכפתורי תקשורת ישירה אליהם. 

לכניסה: KTM Bikes Israrel

השנה האחרונה לימדה את כולם עד כמה חשובה הנוכחות ברשת. כשהמשק נסגר משווקים רבים שלא השקיעו בשנים האחרונות באתרי האינטרנט שלהם נאלצו להגיב מהר. אלה שכבר היו שם מוכנים עם אתרים פעילים ויישומיים (שאפשר לבצע בהם קניות) יצאו נשכרים. כעת יבואנית אופני KTM בישראל מציגה אתר חדש ומחליפה את האתר הקודם שישב על פלטפורמה פחות גמישה וקלה לעדכון. 

הכירו את דגמי האופניים של KTM

לKTM בישראל יש שני סגמנטים בולטים מאוד של מוצרים (יש נוספים, אבל אלה העיקריים): סגמנט המרתון/XCO ובו שתי רמות שיכוך (100/120 מ”מ) וסגמנט החשמלי ובו כמה פלטפורמות. שני הסגמנטים האלה לא רק בולטים בKTM ישראל, אלא גם בשוק הישראלי כולו. רבי המכר של KTM פשוט נחטפים בישראל וההזמנות של משלוחי הזוגות האלה נתפסות עוד לפני שהן מגיעות לארץ. 

אופני KTM

הכירו וצרו קשר עם החנויות

באתר אופני KTM יש אזור חשוב של מפיצים. אופני KTM מיובאים על ידי דלב מוטורספורט שהיא חברת בת של לובינסקי (פיז’ו, סיטרואן ועוד). מנהל המותג בישראל, רועי שבילי המוביל את השירות והשיווק בארץ אומר: “מהיום כל המידע והקשר לחנויות המשווקות במקום אחד …סרטונים, תמונות מפרטים ומחירים, הוראות הפעלה ובטיחות (לאופניים החשמליים), חדשות ועדכונים ועוד.”

חנויות KTM

בעיקר במובייל וגם בדסקטופ

האתר ריספונסיבי והוא נראה מעולה גם במובייל שזו הדרך הפופולרית ביותר היום לכניסה לאתרים, וגם בדסקטופ – בפורמט שולחני גדול. כניסה לתפריט פשוטה וברורה מכפתור ה”המבורגר” מימין, המעבר לעמוד הבית בלחיצה על הלוגו מכל מקום באתר וכלי החיפוש אפקטיבי: 

עניין אתכם? קבלו עוד כתבות בהמשך:

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים