מצטרפים לקבוצת האימון האישי בריצה של RUNPANEL בהנחית דן קוני וגיא חלמיש ומקבלים 200 ש”ח לקניית משקפי שמש של רודי פרוג’קט!

אנחנו שמחים לבשר על שיתוף פעולה עם Rudy Project ישראל שבו, כל מי שמצטרף לקבוצת האימונים שלנו, מקבל הנחה שווה לקניית משקפיים. הרווח כפול: אתם מקבלים אימון ריצה מקצועני אישי של דן קוני וגיא חלמיש, וגם הנחה אדירה על משקפי שמש איטלקיים מעולים לספורט!

מהי קבוצת האימון האישי של RUNPANEL?

בקבוצה הזו אנחנו מאמנים אתכם לריצה באופן מקצועני ומוקפד: כל אחד מקבל תוכנית אישית המותאמת עבורו בלבד. אנחנו מכניסים לו את המהירויות והדפקים שלפיהם הוא ירוץ והנחיות מדויקות לאורך כל התוכנית. היא מתאימה למי שרוצה להמשיך ולהתאמן בתקופה הזו מהבית – בהכוונה מקצוענית ובלי לוותר על מאמן, למרות שהקבוצות נסגרו (זמנית אנו מקווים, רק זמנית!).

את האימונים מקבלים מהאפליקציה שעמה אנחנו עובדים- באימייל, באפליקציה, או ישירות לגרמין. אבל בנוסף- אנחנו זמינים לכל שאלה, הנחיה, התלבטות ולמידה. אנחנו- זה דן קוני אחד האיירונמנים המובילים של ישראל, וגיא חלמיש עורך הפאנלים. ביחד יש לנו עשרות שנים של נסיון מצטבר בספורט ובספורט תחרותי, והרבה רצים מרוצים. 

אתם תשברו שיאים אבל גם נדע לעצור אתכם מלהתאמן לא נכון, מהר מדי מוקדם מדי. אנחנו נלמד אתכם להינות מהריצה ולעשות אותה כמו שצריך! בתקופת הקורונה הוספנו אימוני זום וכח רבים! קראו עוד על התוכנית האישית בכתבה על חוויותיה של לין 

  אימון ריצה אישי

  מעוניין להתאמן בריצה עם מאמן מקצועי

  200 ש”ח מתנה לקניית Rudy Project!

  כל מי שמצטרף לתוכנית מקבל מאיתנו הנחה בשווי 200 ש”ח בקניית משקפיים חדשים ב Rudy Project ישראל – למצטרפים לתוכנית לשלושה חודשים לפחות (עד גמר המבצע). עלות אימון הריצה האישי שלנו הוא: 200 ש”ח לחודש. 

   אימון ריצה אישי

   מעוניין להתאמן בריצה עם מאמן מקצועי

   את Rudy Project צריך להכיר? 

   רודי פרוג’קט היא חברת משקפי הספורט המצליחה בישראל. זו חברה איטלקית שמשווקת בשלוש חנויות מפעל ובאתר האינטרנט עם משלוחים הביתה. לרוב משקפי הספורט של רודי יש כמה טכנולוגיות מובילות: 

   1. עיצוב איטלקי מדהים
   2. עדשות באיכות גבוהה במיוחד – גמישות ועמידות
   3. אפונים וידיות מתכווננים – להתאמה מושלמת לפנים
   4. עטיפה הדוקה וספורטיבית לאחיזה וכיסוי בספורט
   5. מגוון פתרונות אופטיים
   6. שירות לקוחות שהוא הטוב בישראל!

   לאחרונה הושקו ברודי כמה דגמים מעולים ובראשם דגם הריצה הייעודי- ליגה אחרת של משקף: Propulse ששוקל רק 26 גרם ועוטף את הפנים בצורה מושלמת. בחנו גם ממש לאחרונה דגם לרכיבה שהטריאתלטים יעופו עליו- הוא נקרא Cutline וגם הוא מדהים ומגן מרוח ומשמש באיכות גבוהה מאוד.

   להצטרפות – מלאו פרטים:

    אימון ריצה אישי

    מעוניין להתאמן בריצה עם מאמן מקצועי