טרוויזיו, 29 ביוני, רודי פרוג’קט מודיעה: 

רודי פרוג’קט, המובילה בתחום משקפי הספורט ואביזרי האופניים, גאה להשיק דגם  חדש של משקפי שמש: ה- Kelion עם עיצוב ייחודי ובלעדי בצבעי פנינה עבור קבוצת בחריין ויקטוריוס היוצאת להתחרות היום בטור דה פראנס 2023 בבילבאו. העיצוב המיוחד בהשראת צבעי פנינה, שחיברו לו גם את קסדות ה Nytron ה Egos וה Wing של רודי, קיבל את ההשראה מהפנינה של אזור המפרץ ובחריין. העדשות המוזהבות המשמשות את המוצר מחזקות ומשלימות את העיצוב היפהפה. 

Rudy Kelion

ה Kelion מייצגות שילוב מושלם בין סטייל לטכנולוגיה. המודל הזה בולט באלגנטיות העיצוב ובעדשות המקומרות שלו  עם בסיס קימור של 5.2 שמבטיח כיסוי מושלם ופנורמי. הקליון מגיע עם מערכת חדשה של החלפת עדשות, וממסגרת עשויה Rislan Clear – חומר ביו-פלסטי שעשוי מ 45% שמן מצמח הביבר (Castor oil) שמגדלים בחוות מיוחדות בהודו. 

הקליון Kelion יהיו זמינים לכל הרוכבים החל מספטמבר ב 7 צבעים יפהפיים, ומצויידים בעדשות מראה מסוג RP Optics או מה IMPACTX האייקוני. 

“אנחנו שמחים להציג את משקפי הקליון החדשים שלנו בדיוק בטור דה פראנס, אומר סימונה ברבוזה- מנהל השיווק. “התחרות הזו היא הרבה מעבר לאירוע ספורט, היא הפכה למגרש הניסויים ומאיצה של חדשנות והתפתחות טכנולוגית. “שדה קרב” שבו מחקר ופיתוח מייצרים את העתיד של הביצועים האתלטיים. זו מסגרת שמגבירה תשוקה, נחישות, ואמביציה- ערכים עליהם חשבנו כשתכננו את ה-Kelion. הקליאון מבטא את העקרונות האלה ומשלב תחכום בעיצוב וטכנולוגית קצה שעוזרת לספורטאים לדחוף עצמם מעבר לקצה ולהשיג ביצועים מקסימליים. אנחנו לא יכולים לחכות כבר לראות את המשקפיים בתחרות עצמה על הכבישים של צרפת!”

Kelion and Egos

על כל הקסדות של רוכבי Team Bahrain הודפס ההשטג #RIDEFORGINO לזכרו של הרוכב הצעיר של הקבוצה שנהרג באופן טרגי בסטייג’ השלישי של הטור של שוויץ. אירוע קשה שנגע לא רק בצוות הקבוצה, אלא בכל עובדי רודי פרוג’קט שעקבו לאורך שנים אחר הרוכבים וההתפתחות שלהם בקבוצה. החיוך שלו יישאר מוטבע על לוח לבנו, ציינו ברודי פרוג’קט.

 

רוצים לדעת מה קורה בענף? התחברו אלינו:

בייקפאנל ווטסאפ