הטור דה פראנס מאיץ את ההתרגשות בקרב הרוכבים, ורודי פרוג’קט מאיצה את הסטייל לקראתו ומכריזה על מבצע של סט תואם יפהפה לקראת האירוע הענק. מהירות, הגנה, וסטייל בחבילה אחת תואמת.

שימו לב- המבצע הסתיים. לקבלת תוכן עדכני ומבצעים חדשים מבייקפאנל, הצטרפו לקבוצת הווטסאפ השקטה פה: 
בייקפאנל ווטסאפ
הודעה לעיתונות מאת: Rudy Project ישראל

בשחור-צהוב מדויק ומהיר, שני מוצרי הדגל מוצעים במגוון תואם: קסדת ה Nytron החדשה, מהטובות שהושקו לאחרונה ומשקפי ה Defender היפהפיים בעיצוב מודרני מהיר ובעל כיסוי והגנה גדולים. 

לרכישת סט המבצע 

על קסדת ה Nytron

קסדת Nytron שמיועדת לרוכבי כביש וטריאתלונים ארוכים לאקלים כמו בישראל בהם אלמנט קירור הגוף משמעותי ונדרש אוורור מעולה. זו קסדת כביש אווירודינמית, עם משטחים חלקים ומהירים שלמרות היותה מהירה היא מעבירה את הרוח בצורה מעולה המקררת את הראש. 

העיצוב שלה יפהפה ומודרני, לא גדול מדי, והיא מתאימה גם לרוכבי כביש וגם לטריאתלטים שהביט האווירודינמיות חשוב להם במיוחד: בפיצוח משותף עם Swiss Side הצליחו להציג עמה שיפורי מהירות משמעותיים. 

לרכישת סט המבצע 

Nytron

על משקפי ה Defender

כשהדיפנדר יצאו לשוק הם היוו בשורה של ממש מרודי פרוג’קט: הם שוקלים 28 גרם בלבד, עשויים מהחומר הייחודי גרפן, בעלי עדשה אחת גדולה הנותנת כיסוי ענק, באמפרים שאפשר להחליף להם את הצבע (במקרה הזה – צהוב), ולוק רדיקלי שיש מאחורי ההשראה שלו סיפור מגניב. 

לרכישת סט המבצע 

Defender

ה Defender מסמנים את תחילתו של גל מעוצב מודרני מאוד של משקפים שרודי החלה להוציא בתקופה האחרונה, כדי לתת את הגוון הסטייליסטי ברוח התקופה האחרונה: מרובע יותר, גדול יותר וספציפי יותר לרכיבת אופניים, טריאתלון ואיירונמן. 

Rudy Project

הבאמפרים – החלק התחתון הצבעוני הנו בר החלפה: 

 

לרכישת סט המבצע

אל תפספסו את העדכונים של בייקפאנל!

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים