חברת C.T.C, בעלת רשת חנויות  -TREK ישראל והיבואנית הבלעדית של אופני TREK, אביזרי Bontrager  ומגוון מותגי אופניים וציוד פרימיום נוספים, הודיעה כי החל מראשית חודש אוגוסט הקרוב תחל החברה לייבא ולשווק בישראל את מוצרי SARIS- המותג האמריקני הענק למנשאי אופניים לרכב ולטריינרים מדמי אימון בכל הרמות. 

הודעה לעתונות מאת: CTC

לדברי אמיר פרזנטי, סמנכ”ל חברת CTC : “כרשת חנויות האופניים המובילה בישראל אנו רואים בקבלת מותג הפרימיום SARIS לידינו באופן בלעדי בישראל כהכרת היצרן ביכולתנו המוכחות לייצג את מוצרי המותג ברמות השיווק, המכירות והשירות הגבוהות ביותר ואנחנו שמחים לצרף את מגוון פתרונות נשיאת האופניים לרכב והטריינרים האיכותיים ביותר של היצרן לסל המוצרים הרחב מאוד שיש באפשרותנו להציע לרוכב האופניים הישראלי  – בדגש על מוצר מעולה במחיר הוגן ותחרותי בשוק המקומי” .

היות והמותג עבר יבואן מוסיפים היבואנים החדשים: “חברת CTC תטפל בלקוחות שרכשו בעבר את מוצרי SARIS מחברת DAA, היבואן הקודם, בהתאם למדיניות היצרן, ונמשיך להבטיח את שביעות רצון הלקוחות מהמוצרים שברשותם”

לחצו פה לקבל את ערוץ בייקפאנל בטלגרם

“חברת SARIS האמריקנית מתמחה בייצור ופיתוח מנשאי אופניים כבר מעל 20 שנה. החברה הפכה את המותג לנחשק בעולם בתחום פתרונות נשיאת אופניים לרכב הודות לקלות תפעול, בטיחות ועמידות ללא תחרות לאורך שנים ארוכות. כנציגת המותג תייבא חברת CTC  לישראל גם את סדרת הטריינרים החדשה של  SARIS המציעים ללקוח מגוון דגמים החל מטריינרים בסיסיים (“טיפשים”) ועד דגם ה- 3H, הטריינר החכם המתקדם ביותר בחיבור ישיר לשלדה (ללא גלגל אחורי), זוכה “בחירת העורך” במגזין Bicycling הודות לחוויית האימון המתקדמת ברמות הגבוהות (והשקטות) ביותר.” 

חברת C.T.C, היא בעלת רשת חנויות   -TREK ישראל  והיבואנית הבלעדית של אופני TREK, Electra, Tern, EVOKEו אביזרי
רכיבה וציוד משלים מבית,Bontrager   Fizik, Profile Design  ,Lezyne ומגוון מותגי אופניים וציוד נוספים לרוכבי ואופני שטח, כביש, טריאתלון ועיר בכל רמות המחיר. החברה – החוגגת בימים אלה 40 שנות פעילות בתחום האופניים בישראל, משווקת את מוצריה בפריסה ארצית ב 7 חנויות הרשת אשר בבעלותה ובחנויות אופניים מורשות בעשרות נקודות מכירה ברחבי הארץ.

פרשנות / גיא חלמיש

סאריס היא באמת חברה בעלת הישג יוצא דופן כיוון שהיא הצליחה להפוך את מנשאי האופניים התלויים למוצר פרימיום ולהיות בולטים ומובילים בתחום. עשינו לפני 4 שנים מבחן מנשא שלהם (ואפילו סרט) וללא ספק מצאנו מוצר מעולה, אך לא זול. אחד הדברים שנראים פחות מתאימים לישראל בליין שלה הם מנשאי רכב לוו גרירה- שהוייב שיוצא מהם הוא Heavy Duty ל SUV האמריקאי הגדול הטיפוסי… ומענין יהיה לראות אם לאור מגמת האופניים החשמליים הם יעדכנו שם את המגוון ותהיה לזה השפעה גם בארץ.

הגלגולים המעניינים של SARIS הם דווקא בתחומים אחרים שמציגים טלה נובלה של מעברים, רכישות ומיזוגים: סאריס רכשה את CycleOps ואת ליין הטריינרים שלה ב 1999. את המוצר שלהם בחנו גם אנחנו: הטריינר סייקלאופס H2, שבינתיים החליף אותו ה H3. זה אומר שאצל CTC יהיו לפחות כאופציה שני מותגי טריינרים – סאריס לצד הענק הירוק (קינטיק)

מתחבאת פה עוד משמעות ענפית נסתרת: DAA היתה עד לאחרונה יבואנית Tacx אולם היא איבדה את הייצוג לרונלייט יבואנית גרמין (לאחר שגרמין העולמית רכשה את טאקס). לרגע היה נדמה שהיא נותרה עם מותג טריינרים בשרוול עם הסייקלאופס-סאריס אבל כעת גם זה עובר ל CTC ולפחות כרגע אין לה מותג טריינרים – שוק לוהט. 

זוכרים את PowerTap? גם הם היו בבית SARIS (תחת CyclOps) – אלה פדלים עם וואטים לאופני כביש. קטגוריה מאוד מעניינת שלא הצליחה להתרומם כמעט בשוק כנגד פתרונות מבוססי קראנקים. בחנתי בעבר את ה P1 שלהם והוא תפקד טוב. אבל המוצרים האלה כבר לא בבית Saris לאחר שזו מכרה אותם ל SRAM בשנה שעברה. 

ועוד פרט טריוויה קטן ומשעשע: איפה המפקדה של SARIS תשאלו? ובכן – במדיסון וויסקונסין. כן- אותה עיר קטנה 30 דקות נסיעה מהבניין הגדול והמעניין שבתוכו שוכנת… Trek! המותג המוביל של CTC שכעת תוכל להוריד שתי ציפורים בטיסה אחת… איזה עולם קטן.