אגנטק מכריזה על הבאת אופני הטריינר החדשים של טכנוג’ים: Technogym Ride. מוצר מתקדם אינטגרטיבי הנותן מענה יוקרתי ואיכותי לחובבי רכיבת ה Indoors.  

הודעה לעיתונות מאת: אגנטק

Technogym Ride פותח כדי לעבור להובלה מיידית בעולם אופני הטריינרים והם מגיעים עם מסך מגע ענק מובנה. אל מול מגמת אימוני הטריינרים. תוכנות דוגמת זוויפט, רובי ואחרות הפכו לכלי אימוני מרכזי והתועלות שמקבלים הרוכבים הן גדולות: אימונים ממוקדים, מבוססי וואטים, עם חברים ועניין המסייעים במאמץ, ובנוחות של הבית. השלב הבא בעולם הזה הוא אופני טריינר שלמים שאין צורך להרכיב בכל פעם לאימון ומאפשרים רכיבה מיידית בבית ללא סיכוני הכביש והפרעות מזג האוויר.

לפרטים נוספים פנו לאגנטק 3586*

ב 28 ליוני, באולם התצוגה של אגנטק היבואנית ביקום הוצגו אופני הטריינר המדהימים של חברת טכנוג’ים. צפו בוידאו:

הכירו את Technogym

טכנוג’ים האיטלקית קיימת 4 עשורים ומיוצגת על ידי אגנטק כ20 שנים. התפיסה היא בחברה הזו כשל ספורטאים מקצוענים – מהם נגזרים המוצרים. המטרה לתת מענה מלמעלה לספורטאי הטופ ומשם למטה לכל הספורטאים. היא מובילה בחדרי כושר ויש לה מאות מוצרים. מהמוצר לספורטאים הטובים ביותר ממשיכים ומשלבים טכנולוגיה, חוסר פשרות בפרטים הקטנים, חווית משתמש ואיכות. זו חברה איטלקית המחוברת גם לעולם הרכיבה.

מחיר האופניים הוא 23,650 כולל מע”מ, הובלה והתקנה וכולל רישיון השירותים – רובי, האפליקציה ועולם האימונים המקורי. את הרישיון מחדשים ב 1700 ש”ח לשנה אולם לא חייבים, וניתן להתחבר עם מנויים פרטיים.

Technogym Ride – מסך צבעוני ענק 

אלו האופניים הראשונים המגיעים עם מסך צבעוני ברזולוציה גבוהה בגודל “22 – המסך כמעט מייתר את המורכבות של הצבת האופניים מול טלויזיה גדולה והוא בזווית נוחה יותר למבט מתנוחת הרכיבה לעומת טלוויזיה גדולה על הקיר. בהיותו קרוב, חווית התצוגה גדולה ונוחה. 

ההתחברות מאוד פשוטה למד הדופק בבלותות וAnt+, ועם המשתמש של אפליקציות טכנוג’ים. אותה Technogym app יודעת לקבל אליה את כל האימונים משעוני הריצה והאופניים בחוץ למבט סטטיסטי אחוד של כל הדטה שלכם מכל המקורות. מתאמני Training Peaks מקבלים גם הם את האימון על המסך.

האפליקציות מקבלות לוגאין חד פעמית לאופניים ואין צורך להכניס ססמאות כל פעם מחדש. בנוסף עד 5 מתאמנים בבית יכולים לקבל גישה עם פרופיל אישי של כל אחד.

technogym ride

שירות עם תכני ROUVY  מובנה

על Technogym Ride עולים ומתחילים לרכוב. רובי היא אפליקצית אימון שבה צולמו בוידאו עליות ומסלולים אייקוניים בעולם. הטריינר משחזר את חווית הרכיבה כולל שיפועים ומציג את הנוף במסלול. הרוכב רואה אל מול העיניים את המסלול שהוא בחר (לדוגמא: לטפס את האלפ דואז) והוא מקבל חווית רכיבה לאורך המסלול, המתקדמת בהתאם לוואטים ומהירות הרכיבה שלו. 

rouvy

גישה מהירה לאפליקציות אימון ובידור

הרוכבים מקבלים גישה קלה ומהירה ממסך המגע הענק של ה- Technogym Ride לאפליקציות האימון כמוStrava , TrainingPeaks, Zwift, וגם גישה מהירה לאפליקציות סטרימינג: Netflix, יוטיוב, ואחרות. 

אגנטק

טכנוג’ים רייד – התאמת מידות מושלמת

לאופניים אפשרויות התאמה מדויקת לטווח מידות נרחב בכל הפרמטרים המקובלים: מיקום האוכף, גובה האוכף, גובה הכידון, ואורך הקראנק. 

טכנוג'ים

חווית רכיבה

חווית רכיבה מושלמת ושקטה עם הילוכים ביחסים המוכרים והנוחים לרוכבים, ועבודה שקטה בסביבת האימון. השיפוע ורמת ההתנגדות נשלטים מהקונסולה וניתן לקסטם את הפקדים. 

אין מה להשוות את חווית העיגון והיציבות של אופניים כאלה לאופניים רגילים. ניתן לצאת לספרינטים בצורה מושלמת.

משובים גרפים בזמן אמת לשיפור הרכיבה

איכות הפידול שלכם קובעת כמה יעילים ומהירים תהיו לאורך זמן. באמצעות המשוב הגרפי והמספרי של ניתוח הפידול והאיזורים המתים שלכם, תוכלו לשפר לכם את הפקת הוואטים מהרגליים ותוכלו לתרגל פידול “עגול”, עקבי וטוב יותר. 

טכנוג'ים רייד

אימונים מובנים 

תוכניות אימון מובנות מראש אותן מעדכנים על בסיס ה FTP שלכם יביאו אתכם לקצה בגישת אימון מדעית. בנוסף ספריות מוקלטות מראש ושיעורי האופניים מודרכים מגיעים עם האופניים בחבילה.  לטובת יצירת האימונים האלה הוקמו שני אולפנים מיוחדים בארה”ב ובאיטליה בהם מוקלטים ונוצרים השיעורים. יש ספריית מאמנים בשלוש שפות, ולדייק לפי אורך האימון ומטרת האימון, ועל המסך רואים את כל הדטה תוך כדי.

Programs – תוכניות אימונים ל6 שבועות על בסיס FTP כחלק מהמוצר.

כמו כן ניתן לייבא אימונים שביצעת בעבר או שהקליטו אחרים, לשחזר אותם בתלת מימד ב Google Earth ולרכוב אותם שוב או להתחרות נגד עצמך כולל כל השיפועים.

Technogym Ride

לפרטים נוספים פנו לאגנטק 3586*