נטפליקס תשדר את העונה השניה של הלהיט על הטור דה פראנס בתחילת יוני. לאור הצלחת העונה הראשונה לא היה ספק שסדרת הדוקו תזכה לעונה נוספת. כל גיבורי העונה הקודמת היו על קו הזינוק אשתקד וזכו לליווי צמוד של צוות הצילום של ענקית הסטרימינג עם הסיפורים המיוחדים מאחור הקלעים של מרוץ האופניים הגדול בתבל.

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

נטפליקס מצליחה לייצר אוהדים חדשים בזכות הסדרה

ההימור על ענף מרוצי הכביש ובראשו הטור דה פראנס התברר כמוצלח במיוחד. הסדרה עלתה ביוני והצליחה לייצר קהל אוהדים חדש שהמשיך ועקב אחר גיבורי הסדרה במהלך הטור דה פראנס שהחל בחודש לאחר מכן. למזלם הרב של מארגני המרוץ וחברת הסטרימינג זכינו לטור סוער במיוחד שרק העצים את האהדה בקרב הצופים החדשים ולבטח תועד היטב בסדרה שתעלה בחודש הבא.

הצטרפו לקבוצה השקטה של בייקפאנל בווטסאפ:
{join-whatsapp-http://tiny.cc/bikepanel-channel}

על פי המידע שפורסם, הפורמט מהעונה הקודמת ישמר. הקבוצות והרוכבים שתועדו בעונה הראשונה ימשיכו לקבל ליווי צמוד של צוותי הצילום. לצערם של האוהדים, גם הפעם הכוכב הגדול טדאי פוגאצ’ר “הפוג” וקבוצתו מהאמירויות לא קיבלו אישור מהשייחים במפרץ להכניס מצלמות מאחורי הקלעים ויעדרו גם מהעונה השניה בדומה לקבוצה הישראלית שלא תזכה לכיסוי בסדרה.

הפרומו לעונה השניה שתעלה ביוני הקרוב

טור דה פראנס 2024 מעבר לפינה

העונה השניה של  “Tour de France – Unchained” תעלה לאוויר שבועיים לפני הזינוק לטור דה פראנס 2024 שיצא לדרך ב 29 ביוני מטוסקנה המרהיבה ויסתיים על חופי הריביירה הצרפתית שלושה שבועות לאחר מכן. אנחנו ממליצים למי שהחמיץ את העונה הראשונה להתפנק בבינג’ עמוס אדרנלין של הרגעים הדרמטיים מאחורי הקלעים בזמן התאונות והתקלות. פרק 5 משובח במיוחד בו מתועד תום פידקוק אלוף העולם באופני הרים מנסה לנצח על פיסגת האלפ-דואז. הפנומן הבריטי גולש במורדות האלפים במהירות של מעל 100 קמ”ש וגורם לצופים להתכווץ מפחד מול המסך. בימים אלו אוהדים הענף מרוכזים בשלבי ההכרעה של הג’ירו, הטור האיטלקי, ומיד בסיומו יתפנו לצפות בעונה החדשה לקראת השיא הגדול של העונה ביולי. 

מאת: עמית נבון

צילומים: ג’רארד גובר, A.S.O

הגיבו ועקבו באינסטגרם של בייקפאנל