מותג Wahoo לטריינרים ושעוני דופק עובר בית מ ING sports אל רשת האופניים הגדולה בישראל: רוזן ומינץ!

הודעה לעיתונות 

ישראל חן: “פניות לשירות מעתה לרוזן ומינץ”

“במסגרת התכנית האסטרטגית של החברה, החלטנו לסיים את הקשר העסקי עם המותג Wahoo, יצרנית הקיקר ומוצרים נלווים אחרים. אנחנו גאים בכך שזיהינו את הפוטנציאל של וואהו וליווינו את הצמיחה שלהם עוד מהימים הראשונים שלהם כמותג חדש ולא מוכר. היינו שותפים להצלחה העולמית והמקומית של וואהו וההחלטה לסיים את חוזה ההפצה לא היתה פשוטה אבל היא מאוד נכונה מבחינת הפוקוס שלנו במותגים המובילים שלנו ביניהם מותג נעלי הריצה עם קצב הצמיחה הגבוה בעולם On Running, ומותג הביגוד ספורט לייף סטייל השבדי craft.

החל מ 15.10.2020 המותג וואהו עובר לניהול של רוזן מינץ. כל פניה הקשורה במותג, כולל שירות, תמיכה ואחריות, צריכה להיות מופנה לרוזן מינץ. 

 אתם מוזמנים להירשם למועדון החברים שלנו בפייסבוק או באתר הבית. כך תוכלו לקבל מידע עדכני וגישה מוקדמת לקולקציות חדשות ולמבצעים מיוחדים השמורים רק לחברים.”

רוזן ומינץ: “אופני הטריינר החכמים (קיקר) בדרך!”

“החל מהחודש (אוקטובר ) חברת רוזן מינץ היא הנציגה הבלעדית של מוצרי חברת Wahoo. מוצרי חברת Wahoo מייצרים סינרגיה לפורטפוליו של מגוון המוצרים שמיובאים על ידנו ונותנים ללקוחתנו מגוון פתרונות מקיפים הכוללים אימון indoor ו- outdoor.  ברגעים אלה המשלוח הראשון עושה דרכו לארץ וניתן לשריין מוצרים בהנחת Pre Order – ניתן לרכוש את כל ליין המוצרים בקישור זה.

בעתיד הקרוב נרחיב את מגוון המוצרים שיכלול את כלל מוצרי החברה כגון מחשבוני הרכיבה , רצועות דופק וספינת הדגל KICKR BIKE – אופני הטריינר החכמים!!! אופניים שמטשטשים את הגבול בין המציאות לוירטואלי. תמשיכו לעקוב לעדכונים וחידושים בדף הפייסבוק שלנו ובאתר החברה.”

Error: Contact form not found.

קבלו סרטון רשמי על ה Wahoo KICKR BIKE:

פרשנות בייקפאנל

תזוזות טקטוניות עוברות על השוק הישראלי בתקופה האחרונה עם מעברים של מותגים מובילים. תחום הטריינרים היה חם במיוחד בשנתיים האחרונות אבל תפס תאוצה מטורפת מאז משבר הקורונה, והוא הולך והופך חשוב יותר ככל שמביטים קדימה: ברור שהספורט הביתי פה כדי להישאר ולצמוח.

התזוזה המשמעותית הראשונה שנרשמה היתה במעבר של Tacx אל יבואנית גרמין רונלייט, לאחר שטאקס העולמית נרכשה על ידי גרמין. לאחר מכן עברה SARIS שאצלה הטריינרים שצמחו תחת מותג CycleOps אל CTC! ממש טלנובלה של טריינרים. כעת המתחרה הגדולה של גרמין בארה”ב Wahoo בטריינרים (וגם במחשבוני רכיבה) עוברת מ ING לרוזן ומינץ.

מבחינת ING – יותר משהו מסמן משהו בתחום הטריינרים, המעבר הזה מסמל את הפוקוס ההולך וגובר שלה סביב מותג On Running – קראו עוד כיצד On צמחה במהירות בישראל. זו חברת נעלי ריצה ויום יום שוויצרית מובילה שמייצרת מוצרים יפים ומומלצים – למבחני המותג ב RUNPANEL לחצו פה

במקביל המעבר הזה מסמל התחזקות משמעותית של רשת רוזן ומינץ, שאפשר להעריך שהיא אחת הנהנות הגדולות ביותר מהצמיחה הגדולה בענף האופניים לאחרונה. בהיותה בעלת נתח שוק משמעותי ועם כמות מותגים מאוד גדולה ומגוונת בקהלי המטרה, כמות חנויות ענקית, לא מעט משווקים של מוצריה בחנויות פרטיות נוספות. היא ללא ספק היום המובילה והגדולה ביותר בישראל. זו פוזיציה שטוב במיוחד להיות בה כאשר הענף כולו עובר קפיצת מדרגה במכירות וברווחיות. 

קבלו BIKEPANEL גם בטלגרם – אתר הריצה הטוב בישראל!