ד.ל.ב מוטוספורט מזמינה אתכם להכיר את נקודת המכירה החדשה שלה: החנות וסדנת המכונאות של בן קדמי ודניאל אייש, בייק קר (Bike Care). חנות שהסדנא בה מרכזית ומתמקדת באופניים ורוכבים מקצועיים בשטח. עוסקים הרבה באופניים חשמליים, רוכבים על חשמליים, ומהווים נקודת מכירה ושירות למותגי האופניים ביבוא חברת ד.ל.ב מוטוספורט KTM BIKE industries , Bh bikes , WHISTLE. 

זה החל כסדנא בלבד של דניאל, ואז בן הצטרף והם עברו למקום הנוכחי. החנות קיימת מ 2018 על שטח של 115 מטר ברחוב הראשי של הוד השרון (דרך רמתיים 33, ממש איפה שלפני שנים היו אופני לינוי, והבורגר קינג המיתולוגיים, ידעו להגיד מי שגדלו בהוד השרון. 

מעל 15,000 נרשמו כבר, הצטרפו גם אתם לניוזלטר:

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

האושיות

בן קדמי – בן 40, נ+2, מוכר לכל רוכב שטח בארץ, אחרי שנים של הדרכות רכיבה טכנית. היום הוא מוביל קבוצה שהיא לטכניקה וגם לכושר: חבר’ה בני 40+ לא תחרותיים. נפגשים ב-6:30 בבן שמן פעם בשבוע ביום שלישי. 

דניאל אייש – בן 35 בזוגיות + ילדה. מייסד המקום כסדנה. מכונאי אופניים ש – מכונאי מגיל 21 (החל בסלאלום אחרי הצבא). רוכב אנדורו והיום בעיקר חשמלי. שפן סלע.  

בייק קר

מי שהפנה אותי לבחנות הוא רועי שבילי, מד.ל.ב מוטוספורט, המספר: “בחרתי בחנות הזו מכיוון שאנחנו מציבים רף גבוה בתחום השירות בענף האופניים. רציתי חנות מקצועית ברמה הגבוהה ביותר באזור הוד השרון ודרומה. חנות שיכולה לטפל במגוון הדגמים העשיר שלנו. הדגם הפופולרי ביותר בחנות מבין דגמי KTM הוא ה- KTM KAPOHO MASTER, והלקוחות מאושרים מהחיבור בין KTM ל Bike Care – וזה הדבר הכי חשוב ומה שמניע אותנו בשוק האופניים הישראלי”.

כ 5000 רוכבים כבר הצטרפו לבייקפאנל בווצאפ. לחצו פה: 
בייקפאנל ווטסאפ

לקוחות מגיעים מכל הארץ! 

“אנחנו כל הזמן מדללים את המוצרים והפניה לקהל הרחב, ומתמקדים בקהל מקצועי. עושים פחות את תיקונים לא מקצועיים מהרחוב ולא עוסקים כבר בחשמליים עירוניים. אופני ילדים כמעט ולא מוכרים כבר. אנחנו בכיוון של רוכבים מחויבים.” מספר בן. החנות בהוד השרון, אבל מגיעים לסדנא מכל הארץ. הסדנא מלאה שבועיים מראש (!) וצריך לקבוע תור שבוע קודם לפחות. היות וקשה מאוד למצוא מכונאים טובים בארץ, דניאל ובן אומרים בחיוך שהם מחפשים כבר שש שנים, והמכונאים מגיעים עם אופי דפוק או שהם לא יודעים לעבוד (צוחקים). כתוצאה מכך החליטו שבן ודניאל בלבד הם המכונאים, וזה מסביר בעיני במידה רבה את ההצלחה של החנות והסדנא – כל רוכב רציני רוצה לדעת שהאופניים שלו מטופלים כמו שצריך, ואפשר לסמוך על המכונאים. וכשהמכונאים הם בעלי העסק, ומיומנים מאוד, והם לא שכירים או קצת אדישים, זה נראה אחרת. בהתאם, עלות שעת סדנא אינה זולה: 300 ש״ח לשעה, מהיקרים בארץ. אבל בעיני אם התפוסה כל כך מלאה, שבועיים מראש, זה תמחור מוצדק לגמרי… יש לא מעט אנשים שפשוט לא רוצים להפקיד את האופניים שלהם בידיים אחרות. 

מה מביא אנשים לסדנא

בדיקות כלליות הן העוגן העיקרי של הסדנה ומהן יוצאים לטיפולים ספציפיים. כשאופניים מגיעים כל זוג עובר בדיקה מלאה, ואם הוא מעדיף שיתקנו רק משהו מסוים, (לדוגמא מעצורים) יבצעו לפי העדפתו. “המטרה שלנו להוציא את האופניים בצורה תקינה, ושהכל יחזיק הרבה זמן מעמד ולא סתם תיקון בודד” מסביר בן. טיפול בבולמי הזעזועים מתבצע במקום על רוקשוקס ואת הבולמים של פוקס שולחים למעבדה. מנועים – יש תקלות של שבירת ברגים בתוך מנועים, שנדרשים עבורם כלים מיוחדים להחלפה. מבצעים גם דיאגנוסטיקה במחשב עבור מנועי שימנו ומנועים של בוש. בנוסף – מטפלים במוטות כיסא, בלידים, וזיהוי רעשים ברמה גבוהה. כמו כן מבצעים בדיקות לפני קניה – גם לאופניים רגילים וגם לחשמליים (זה עולה 150 ש״ח לאופניים אקוסטיים ו 200 ש״ח לחשמליים עם דיאגנוסטיקה ממוחשבת)

בייק קר

אין שגרה בעסק ישראלי…

שאלתי את בן ודניאל, איך הם מרגישים את השפעת המלחמה, הם ענו שקשה לדעת – כי מעולם לא היתה תקופה שגרתית. העסק נפתח ב 2018, והם החלו למכור אופניים ב 2019 ומיד הגיעה הקורונה, ומאז לא מאופסים: הפיכה משפטית, מלחמה, אין שגרה… אין שנה אחת נורמלית מאז שהחלו! אבל בזכות המוניטין והעבודה הקשה והטובה שלהם, זו חנות מצליחה: “יש פה טראפיק מטורף: באים לפה הרבה מאוד אנשים, והרבה אנשים קונים אופניים יקרים. רוב האופניים שאנחנו מוכרים הם חשמליים. אם מוכרים אופניים שהם אינם חשמליים זה רק בקטגורית ה-120 מ״מ, כי מעל זה כבר קונים היום כמעט אך ורק חשמלי. 

פינת הטיפים:  

שאלתי את בן על מה הוא ממליץ:

  • אופניים – “מכירה מקצועית של אופניים משמעותה באמת לספק את המידה הנכונה לקונה, ובגלל שתמיד אני או דניאל במכירה, מתאימים את האופניים לרוכב, שיהיה מבסוט ושיחזור לחנות – ברמת האבזור, ההתאמה וההשקעה”. 
  • דרופר: “בדרופרים מה שצריך זה שירות. כולם מתקלקלים ומתפתחים חופשים. לכן צריך שיהיו כל החלפים, והיבואן והספק האמין בארץ.”
  • צמיגים: “אנחנו בעיקר מוכרים קונטיננטל קריפטוטל”.
  • בולמים מומלצים: “רוקשוקס. אני חושב שהם יותר טובים ועמידים, יותר קל להשיג חלקים והמנגנונים יותר פשוטים.”

בייק קר הוד השרון

 

לתגובות – כנסו לאינסטגרם של בייקפאנל

הודעה לעיתונות מאת: ד.ל.ב מוטוספורט, יבואנית KTM, BH ו Whistle

!רועי ידאג לכם

רוצים לקנות אופניים חדשים, שווים, כיפיים?

מלאו פרטים ויחזרו אליכם ממשווקי ד.ל.ב מוטוספורט (KTM/Whistle/BH) באזורכם:

    אני רוצה! אנא חזרו אלי