בגדי רכיבה בקסטום הם אחד הדברים האהובים עלינו- בתנאי שהם ברמה גבוהה. לא במקרה בחרנו בג׳ינגה – עסק ובחברה ישראלית (Jinga) לאכלס את הלוגו של BIKEPANEL. כעת אתם יכולים להזמין חליפה הדוקה, חליפה קצת פחות הדוקה, חדש: חולצת רכיבת שבילים וגם ווסט ניראות גבוהה לחורף ישירות הביתה!

לרכישה לחצו כאן

את הביגוד שאנחנו לובשים במבחנים בוודאי ראיתם- בעיצוב מיוחד ויפהפה. לאור הביקוש והשאלות ששאלו אותנו על קניית החליפה- רצינו שתהייה לקוראים ולמתאמנים שלנו אפשרות פשוטה להכנס לאתר ולהזמין לעצמם ובכך לתמוך באתר ובכותביו! בחרנו ב Jinga וברמת הביגוד הגבוהה ביותר שלה (דגם ה Race הוא לא זו שמקבלים בתחרויות אלא זו שרוכבים עמה מקצועי ה Cycling Academy).

עיצוב שמתאים גם לשטח וגם לכביש

ביגוד רכיבה של BIKEPANEL

  • העלויות: חליפת רכיבה מקצועית (מדגם Race כמו של האקדמי): 600 ש”ח בלבד!
  • חולצת רכיבה פרירייד בגזרה קלילה לאופני הרים: 155 ש”ח.
  • ווסט ניראות גבוהה לחורף: 160 ש”ח.
  • חולצת לייקרה פחות הדוקה (pro) ב 300 ש”ח.
  • ישנם באתר גם בגדי ריצה קלילים של ראנפאנל ופיטפאנל, וחולצה לטיולים של outpanel.
  • יש לבצע את הרכישה בימים הקרובים- ולא יאוחר מסוף יולי 2020 בלבד. צפי למועד הגעת הביגוד בהזמנה הקרובה: אמצע ספטמבר. (יתכנו עיכובים). 
  • משלוח: בעלות קטנה נוספת בדואר רשום או במשלוח ישיר הביתה (20 או 35 ש”ח). 
  • איסוף ללא משלוח: ניתן לאסוף מג’ינגה, בוולודרום האופניים בהדר יוסף, ת”א.
  • האחריות, השירות והקניה כולה מתבצעת ישירות מול ג’ינגה ספק הביגוד.

לרכישה:

לרכישה

גזרה ארוכה עד הברכיים עם סגירה טובה

למה לקנות ביגוד של BIKEPANEL

כשאתם קונים את הביגוד המעולה שעשינו – אתם תומכים בכותבי האתר ישירות! למעט עורך בחצי משרה- כל כותבי האתר הם פאנליסטים מתנדבים שכותבים עבורכם מאהבת האופניים והרצון לקדם את תרבות האופניים בישראל. כל ההכנסות הקטנות מהמכירות האלה מופנות לרכישת ביגוד עבורם כהוקרת תודה! 

ביגוד בייקפאנל

סט קל ומאוורר

זאת ועוד: בחרנו בג’ינגה- חברה ישראלית, של חבר שעוסק בתחום מפה, ומעסיק פה צוות קטן. מבחינתנו- זה עוד ערך מוסף משמעותי ובמשבר הכלכלי שיש סביב, אנחנו מעדיפים לעבוד עם עסק עצמאי קטן וישראלי! בימים האלה חשוב לנו יותר מתמיד: להעדיף ספקים מקומיים ולתמוך בתוכן ותרבות רכיבה ישראלית!

!רוצה חליפה

חיזוקים פנימיים לנקודות מתיחה בכיסים

חולצת הרכיבה בעיצוב קסטום שלנו

טוב, לא נעוף על העיצוב של עצמנו, אבל נגלה שבאמת קיבלנו אינספור פידבקים מעולים עליו. הרקע לעיצוב הוא הלוגו העגול של בייקפאנל- רצינו משהו שיתחבר אליהם וכך הגענו לרעיון המנדלה: אותם תרשימים גיאומטריים עגולים, הרמוניים, עם הנטייה לתפוס לנו את המבט ולהפנט. 

רשת מנדפת במיוחד

חדש – סוף סוף חולצה לרכיבת שבילים

רוכבי אופני הרים בסטייל הטכני יותר לא רוכבים עם לייקרה, והפעם אנחנו יוצאים עם חולצה מתאימה לרכיבת AM, אנדורו ושבילים חולצה מנדפת, מתאימה לרכיבה עם תיק גב או פאוץ’, בעיצוב מושלם

מתאים לי AM

אוורור מקסימלי

כדי לדעת האם זה מתאים קיבלנו מג’ינגה את הציוד למבחן: את הציוד בחנתי בתנאים הכי מאתגרים שאפשר לבחון בהם ביגוד עם כניסת הלחות המקסימלית והחום של יולי. המטרה היא לראות האם זה קל מספיק, נעים על הגוף, מנדף את הזיעה כמו שצריך, יושב כמו שצריך מבחינת גזרה, ובכלל- ראוי לשאת את הלוגו שלנו. מצאנו ביגוד מאוד מאוורר עם פדים מהז’אנר העבה המפנק ביותר. הגימורים והנגיעות הקטנות מרשימות. בחרנו עבור כותבי האתר את גרסת ה Race שהיא הרמה הגבוהה, המאוד הדוקה שרוכבים עמה רוכבי האקדמי. 

צווארון מינימליסטי

פד עבה במיוחד

בענייני הביב והפד יש שתי גישות: גישת הפד הדק שמקבל את צורת הגוף וגישת הפד העבה, שמוסיף הפרדה ופינוק בינכם לאוכף. ג’ינגה הלכו על פדים מקסימליסטיים- עבים כמה שיותר, כיוון שרוב הרוכבים מעדיפים את הריפוד הזה.

אני מעדיף פד עבה

פד מקסימליסטי

להזמנת ביגוד בייקפאנל

את ההזמנה והמשלוחים מבצעים ישירות מג’ינגה. ניתן יהיה לרכוש במשך שבועיים ואז נעבור לשלב הייצור והאספקה. הביגוד אמור להגיע לארץ חמישה שבועות מרגע הסגירה. מאחר ואלה ימי קורונה ויש לעתים עיכובים במשלוחים, יתכנו שינויים מסוימים בלוח הזמנים. ניתן להזמין עד אליכם הביתה בדואר או לאסוף ממשרדי ג’ינגה בוולודרום בהדר יוסף בת”א. 

לרכישה לחצו כאן

ביגוד בייקפאנל מאוורר

הכירו את Jinga – חברת קסטום ישראלית

את ג’ינגה הקים אביעד יזרעאל, נצר למשפחה העוסקת בטקסטיל 40 שנים, ספורטאי בעבר, ומנהל קבוצת הפיתוח Israel Cycling Academy בהווה. ראיון מלא עם אביעד תוכלו לקרוא בבייקפאנל– אח של ראנפאנל לענייני אופניים. זו חברה שהוא מוביל בישראל, וכמובן שהייצור בסין בפיקוח הדוק ואישי שלו.

“המאמץ העיקרי שלנו הוא בייצור מוצרי קסטום לאופניים, ריצה וטריאתלון וכיום אנחנו עם כ140 מוצרים שאנחנו יכולים לעשות להם התאמה אישית מלאה ועוד מגוון בקולקציה של התאמה חלקית. בנוסף יש לנו גם מוצרי מדף – קולקציה שנמצאת בחנויות ובאתר האינטרנט. עובדים היום בעיקר בישראל, ומעט בארה”ב ושם יש דגש משמעותי לכיוון ארה”ב.

ביגוד בייקפאנל

השם ג’ינגה לקוח מהפסיכולוגיה של הספורט- מצב שבו הספורטאי לא מרגיש כאב, אלא חיבור אינסופי עם האופניים, השטח. מצב אופטימלי שכל ספורטאי אנדיוראנס רוצה להגיע אליו ולהתחבר אליו”. יש מעל 150 קבוצות שהזמינו קסטום של ג’ינגה, הוא מספר.

לרכישה לחצו כאן