חולצות הקשת החדשות נוסעות לאמריקה: טומי זולה (Tommy Zula) ופייטון ריידנהאור (Payton Ridenour) ניצחו אתמול באליפות העולם בפאמפטרק של UCI ורדבול. 

ב 2018 הצמד השוויצרי דויד גראף (David Graf) וקריסטה פון נידרהוסרן (Christa von Niederhäusern) ניצחו באליפות העולם הראשונה שהתרחשה בארה”ב (אז עדיין ללא מטרית ה UCI) והם חזרו להגן על התארים שלהם.

אחרי 26 מוקדמות ב 22 מדינות, מעל 130 רוכבי ה BMX הטובים בעולם מילאו את פארק האופניים השוויצרי בברן, והתייצבו על הקו עבור הנסיון לנצח את אליפות העולם בפאמפטרק- והפעם לראשונה עם הנכס המותגי היוקרתי של ה UCI – ההזדמנות ללבוש את חולצת הקשת של אלוף העולם.

המתקן המדהים הזה סיפק את המקום והרקע. ביום שישי היו המוקדמות האחרונות שעוד איפשרו לרוכבים נוספים להכנס- 8 בלבד מתוך מי שהתייצב בשישי קיבלו הזדמנות להתחרות בשבת באליפות עצמה, לצד ארבעת המנצחים בכל אחת מ 26 תחרויות המוקדמות שהתרחשו במדינות קודם לכן.

קהל נלהב צפה באלמנטים, בשליטה באופניים, במהירות… כשזולה הבטיח את הזהב בגמר הגברים על אופני ההרים 26″ שלו, מול הג’וניור טריסטן בורל ( Tristan Borel) משוויץ (על BMX) שהגיע שני וקיבל את מדלית הכסף, והצרפתי אדי קליירט (Eddy Clerte) שהגיע שלישי למדלית ארד.

באירוע הנשים האמריקאית הצעירה רידנהאור ניצחה והשיגה את מדלית הזהב מול נדין איברהרד (Nadine Aeberhard) השוויצרית, כשמנצחת השנה שעברה (Von Niederhäusern) הגיע שלישית.

הודעה לעתונות מאת: רדבול
צילום: דן גריפית’ס, רדבול קונטנט פול

הצטרפו לניוזלטר שלנו- רק פעם בשבוע, מעניין ואיכותי על אופניים:

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים