קבוצת בחריין רוכבת עם הקסדות של רודי פרוג’קט והם קיבלו את הקסדה החדשה – דגם אגוס עבור הטור דה פראנס האחרון. רודי פרוג’קט ישראל מציעה אותה במכירה מוקדמת לאחר שהבטיחו מלאי מוגבל וקטן שיגיע לארץ. 

הודעה לעיתונות מאת רודי פרוג’קט
לאתר רודי לקניית הקסדה לחצו פה.

מה צריך מקסדה? תרומה למהירות, בטיחות ונוחות. אה, ומראה מעולה ומעודכן במחיר הוגן. כל אלה תמיד מקבלים מענה בקסדות של רודי פרוג’קט. לרוכבי כביש יש להם כמה גוונים עם דיוק ספציפי לצרכים שונים. בשנה שעברה הושקה קסדת הכביש והטריאתלון  נייטרון – האווירודינמית שלהם, וכעת היא מקבלת השלמה עם אגוס – קסדת כביש תחרותית. האגוס יכולה להתאים גם לרוכבי ואופני הרים/ XCO / גראבל שאינם מתחברים לקסדות שטח מסיביות יותר עם מצחייה ומשקל גבוה.

הקסדה הוכיחה יכולת עם הקבוצה המקצוענית בטור דה פראנס לפני השקתה בספטמבר בכל העולם. רודי, החברה האיטלקית מטרוויזיו מספרת שזו קסדה פורצת דרך: היא תוכננה ליעילות אווירודינמיות ואוורור משובח. 

רודי אגוס

מערכת התאמה

הקסדה מגיעה ב3 מידות (S-M-L), ויש בה מערכת הידוק חדשה בשם RSR11 למניעת החלקה (זו החוגה והחלק האחורי האוחז בעורף). המערכת עוטפת את הראש ומאפשרת התאמה ברמה מדויקת מאוד גם במימד הגובה וגם במימד הרוחב. 

יש לה מערכת ריפוד חדשה, ואופציה לרשת למניעת כניסת חרקים ודבורים לקסדה. מחזירי אור מאחור מסייעים לבלוט ברכיבת כביש בלילה.

קסדה רודי פרוג'קט

אבזם ה Fidlock 

אבזם מגנטי חדש, מהיר להסרה עם חיבור שאינו צובט, אמין ומאובטח – זה פשוט נוח יותר. 

מערכת רצועות חדשה עם Ergo divider

היא גם נראית טוב בצבעים השונים וגם משופרת עם גם כל מנגנון ההתאמה בצד הפנים שופר ונותן לרצועות מראה סימטרי, צמוד ונקי. המפריד מפלסטיק דק מייצר הפרדה בין שתי הרצועות המגיעות מלמעלה וממנו יורדת הרצועה לאבזם. זה מבטיח יציבות טובה יותר של הרצועות כך שלא יאבדו את הכיוון כל פעם מחדש וכן הצמדה טובה יותר לעור.  

צפיפות כפולה 

בעוד שברוב הקסדות יש חלק חיצוני חלק ודק המכסה על קצף פנימי מסוג אחד, הרי שפה יצרו שתי רמות צפיפות בקצף הפנימי. זה משפר את הנוחות לרוכב ומונע מגע קשה ולא נעים בנוסף לריפוד.

מסגרת רוח (Airframe band) 

רצועת פלסטיק ייחודית מפרידה בין הראש לריפוד, חבויה מתחת לכונס האוויר שבחלק הקדמי ומתעלת את הרוח לאורך הקסדה, לשיפור אוורור, לנידוף זיעה משופר וקירור הרוכב. לקסדה 23 חורי אוורור. 

קסדת אופניים

מימין: קצף רך בתוך הקסדה ומשמאל – מסגרת הרוח

בדיקות בטיחות Rotational Impact

רודי מחויבת לפתח מוצרים המכוונים לרמות הבטיחות הגבוהות ביותר לפי סטנדרטים בינ”ל מוכרים (CE ו CPSE). זה אחד המאפיינים הבולטים של הקסדות שלה. קסדת אגוס נבדקה גם במבדקי בטיחות בפגיעה סיבובית – לפי פרוטוקול מוכר בשם מבדק RP ROTATIONAL IMPACT. המבדק הזה עושה שימוש גם בידע ממבדקים נוספים מעולם האופנועים (CEN,  ECE 22.06) ומבוסס על מידע שהתקבל מניתוח תאונות אמיתיות. ההחלטה האם קסדה עוברת או נכשלה במבחן נשענת על מדד שאמור לכמת פגיעה מוחית, והערך הזה צריך להיות מעל 0.68 שהיא כמובן עברה. 

קסדת רודי אגוס ומשקפי רודי מדגם ספינשילד

קסדת רודי אגוס ומשקפי רודי מדגם ספינשילד

המשקלים: 

  • מידה קטנה (S (51-55 cm  – שוקלת 230 גרם
  • מדיום (M (55-59 cm – שוקלת 250 גרם
  • לארג’ (L (59-63 cm – שוקלת 280 גרם

699 ש”ח – מחיר מיוחד במכירה מוקדמת

אוטוטו בדרך אלינו הקסדה החדשה של רודי, דגם EGOS. המשלוח הראשון שייגמר מהר, צפוי להגיע בסוף החודש/תחילת אוקטובר. רודי פרוג’קט מעלים מכירה מוקדמת באתר במחיר מוזל: 699 ש”ח במקום 949.

לקניית הקסדה באתר רודי לחצו פה.

אגב, אם לא הבחנתם- המלבנים האלה פה בתחתית כל כתבה ⬇️⬇️⬇️ – אנא שתפו את הכתבה באמצעותם לחבריכם ולקבוצות הווטסאפ שלכם: