רודי חושפת פרטים הקשורים למוצר ולפרויקט, שפותח יחד עם קבוצת בחריין בחשאיות רבה: Wingdream היא קסדת הנג”ש החדשה של Rudy Project נחשפה מוקדם מהמתוכנן במקור במהלך הקטע הראשון של טירנו-אדריאטיקו

קסדת הנג”ש (time trial) החדשנית החדשה של Rudy Project שואפת להגדיר מחדש את הסטנדרטים של היעילות בזכות הביצועים האווירודינמיים שלה, שהרשימו בבדיקות הפנימיות של החברה. המסר של החברה שהתג ליין המפורסם שלה הוא Elevate Your Performance מרפרפר בצורה יפה לכך סביב הקסדה: “ביצועים מתחילים בראש!”

wingdream

Performance Starts In Your Head

עם חיסכון באנרגיה של 15.7 וואט במהירות של 45 קמ”ש בהשוואה לקסדת כביש רגילה, ה-Wingdream עולה על מוצרי ייחוס אחרים, ומשיגה שיפור משמעותי ביחס לקסדת “The Wing” שכבר הציגה ביצועים גבוהים.

wingdream

החשיפה לא תוכננה מראש לטירנו-אדריקאטיקו: במקור תוכננה הבכורה שלה לג’ירו ד’איטליה רק במאי. סביב הג’ירו היה הרעיון המקורי להציג קסדה בצבעים הוורודים הרשמיים של המרוץ. אולם בזכות התוצאות החיוביות שהתקבלו במהלך בדיקות במנהרת רוח וניסויים בכביש, ביקשה קבוצת בחריין ויקטוריוס להקדים את זמינות הקסדה למרוצי תחילת העונה בצבעי הסוואה מיוחדים.

wingdream

לאחר הבכורה אתמול ב-Tirreno Adriatico, הקסדה תמשיך לשמש את הקבוצה במרוצים נוספים נגד שעון, כגון במרוץ הקבוצתי של פריז-ניס בקטע Auxerre-Auxerre.

כנסו לבייקפאנל בווצאפ:
בייקפאנל ווטסאפ

wingdream

פיתוח ה-Wingdream

תהליך הפיתוח של ה-Wingdream כלל סדרה של בדיקות כביש וניסויים במנהרת רוח, שימוש בחיישנים בטכנולוגיה מתקדמת לניתוח הגיאומטריה של פני השטח של הקסדה ביחס למיקום הרוכב על האופניים. רודי פרוג’קט מאמינה בתוקף בתועלת של מנהרות רוח לשיפור ביצועי ספורטאים וצרכנים שירכשו את המוצר. צביעת ההסוואה עדיין מסתירה את פרטי העיצוב הסופי, שיוצג רשמית במאי השנה. רודי פרוג’קט רואה ב-Wingdream אבן דרך בחיפוש המתמשך שלה אחר ביצועים בתחום האופניים, והיא תהיה זמינה לרכישה עד סוף שנת 2024.

אל תפסידו עדכונים – הצטרפו לקבוצת בייקפאנל בווצאפ:
בייקפאנל ווטסאפ

לא רק משקפיים! הקסדות של Rudy Project

לאורך השנים האחרונות רודי פרוג’קט הציגה לא מעט קסדות מעולות, רבות מהן בחנו גם בבייקפאנל. הן מתאפיינות בתמורה גבוהה מאוד לכסף ופונות גם לטריאתלטים, גם לרוכבי כביש וגם לרוכבי שטח.

  1. ה Wing – קסדת הנג”ש של רודי (הדגם הנוכחי) לקנייה מיידית – קסדה אחת אחרונה במלאי!
  2. ה Nitron – קסדת הכביש האווירודינמית  לרכישה באתר רודי
  3. ה Crossway – קסדה במחיר מעולה לרוכבי שטח לרכישה באתר רודי 
  4. ה Egos – קסדת כביש לכל שימוש, גם אווירודינמית וגם מאווררת. דגם מעולה לקניה באתר
הודעה לעיתונות מאת: רודי פרוג’קט ישראל
צילום: רודי פרוג’קט.