עכשיו כבר אפשר לספר  -חברת Wilier Triestina משיקה דגם נג”ש חדשני ומיוחד – Wilier Turbine! את האופניים החדשים אפשר היה לראות כבר במרוץ Paris – Nice במהלך הסטייג’ הרביעי, עליהם רכבו רוכבי קבוצת Direct Energy.  

הודעה לעתונות מאת: רוכבים באהבה, יבואנית WILIER.
לפרטים נוספים כנסו לקישור: https://www.lovetoride.co.il/turbine

 

אופני ה-Turbine הם פרי של פיתוח טכנולוגי מעמיק של חברת Wilier, ועושה רושם כי הם הצליחו להוציא שוב תחת ידם קלף מנצח. האופניים החדשות יושקו באפריל 2018, בשלב הראשון יושק דגם העל שלהם, הכולל בלמי דיסק ומערכת חשמלית

הדגם החדש מצטרף לדגמי ה-Blade וה-Twin Blade הפופולריים של החברה. דגם ה-Blade היווה עד היום את דגם הכניסה של Wilier לעולם הנג”ש ולצד דגם ה-Twin Blade היווה פתרון מצוין למתחרי  טריאתלון ואנשי ברזל.

.Wilier

מה מיוחד בדגם החדש?

הדגם מאושר על ידי ה UCI (כרגע כאבטיפוס אם כי מדובר באישור מלא) לשימוש במרוצי נג”ש.  במקביל יצרו ב-Wilier את החלקים המיועדים לתחרויות איש ברזל / חצי איש ברזל בהן אין צורך באישור UCI:  פוד שתיה הממוקם מתחת לכידון, 3 גרסאות מוט אוכף לשימושים השונים.

יש לו AeroBar ייחודי אשר פותח בשיתוף פעולה בין Wilier לחברת Profile Design ומאפשר התאמה למגוון רחב במיוחד של תנוחות רכיבה.

השלדה מתאימה לשימוש בבלמי דיסק הידרוליים ומערכות אלקטרוניות בלבד.

Wilier

עבור אנשי הברזל והרוכבים היוצאים לטורים בעולם, פותח מנגנון ייחודי ב-AeroBar המאפשר פירוק תוך מספר דקות, כך שהאופניים ניתנים לאריזה בקלות במארזים צרים במיוחד.

בימים אלו נערכים “רוכבים באהבה”, היבואנים הרשמיים של אופני Wilier לארץ לקראת השקת הדגם באופן רשמי ופותחים את ההרשמה להזמנות  מוקדמות.

Turbine

אספקה ראשונה מתוכננת לקראת אוגוסט 2018. במקביל, דגם ה-Blade ימשיך להיות  מיוצר בשנה הקרובה ויוצע במחירים אטרקטיביים, כך שכדאי לעקוב אחר הפרסומים.

הודעה לעתונות מאת: רוכבים באהבה, יבואנית WILIER.
לפרטים נוספים כנסו לקישור: https://www.lovetoride.co.il/turbine