רכשתם נעלי פיזיק באחת מחנויות טרק ישראל וגיליתם רק ברכיבה שזה לא מתאים? לא קרה כלום: אתם יכולים להחזיר אותן חזרה לרשת ולקבל זיכוי מלא. אם זה לא שירות, אז מה כן הוא?

את חברת פיזיק רוב האנשים מכירים מעולם אוכפי הרכיבה. יש לה סדרה של אוכפים מעולים שגם מגיעים על לא מעט אופניים מראש, וגם ניתנים לרכישה בנפרד (דוגמה ממבחן ה Aliente). לפני כמה שנים התרחב ליין המוצרים גם לנעליים. Fizik היא חברה איטלקית נוטפת סטייל ועיצוב שמגדירה את עצמה כמותג רייסרי – לרוכבים תחרותיים ורציניים. זה בא לידי ביטוי במוצרים בעלי סגנון מאוד ייחודי של עיצוב – נקי, מוקפד, לא עמוס בקשקושים ומאוד הרמוני. הם נראים טוב, ובד”כ בעלי קווים מעוגלים ואווירודינמיים.

למגוון נעלי פיזיק באתר היבואן

30 יום לא אהבת? החזרת

האפשרות הזו נפתחה רק פה ורק ב CTC/רשת חנויות טרק מסיבה טובה שקוראים לה בונטרגר. זה התחיל עם האוכפים הנהדרים שלהם, ועכשיו זה הגיע גם לנעליים. היות והלקוח של רשת החנויות הזו נחשף לשיטה הזו שקיימת בכל מוצרי Bontrager, ברור שהקנייה של מותג אופניים מתחרה באפס סיכון (ולפעמים במחירים נמוכים יותר) היתה הגיונית וקלה יותר עבורו. 

החשיבות של התאמה אישית, והיכולת לבדוק את האוכף, ועכשיו גם את הנעליים אחרי שעות של רכיבה היא קריטית וכך, בתוך חנות CTC/טרק ישראל קשה היה לפיזיק להתחרות. CTC כבר מנוסה בחשיבות של ההיבט השירותי הזה, והיא יודעת עד כמה הוא קריטי לרוכב לא להמר על האוכף. אז אנחנו- הישראלים, קיבלנו פה הטבה ראשונה וייחודית בעולם ממותג מעולה. אם זה יצליח פה, אולי ימשיך למקומות נוספים. 

הצטרפו לקבוצה השקטה של בייקפאנל בווטסאפ:
בייקפאנל ווטסאפ

דבר הרשת – Trek ישראל

“רשת TREK ישראל ומותג אביזרי האופניים האיטלקי פיזיק, משיקים בבכורה עולמית את תכנית “30 ימי נוחות – באחריות!” החלה על כל נעלי הרכיבה של מותג העל בכביש, בעיר, בשטח ובגראבל – ברשת חנויות TREK ישראל ובחנויות המורשות. 

פיזיק וCTC מאפשרות לכם לרכוש נעליים חדשות של Fizik, לרכוב איתן 30 יום, ואם לא תהיו שבעי רצון מהן תוכלו להחזירן לחנות, לקבל שובר זיכוי על הזוג המוחזר ולבחור זוג אחר או כל מוצר אחר ממוצרי החנות.

זהו המשך ישיר למדיניות זהה עם אוכפי הקצה של Fizik ה”מושאלת” ממדיניות ההחלפה וההתנסות באביזרי Bontrager ומאפשרת להעניק ללקוח T, שירות ה”רכישה ללא סיכון” הטוב ביותר שהלקוח יכול לצפות לו.

בתקופה מאתגרת זו, בה כל הוצאה על הספורט האהוב עלינו נמדדת בשביעות הרצון וההנאה מהמוצרים איתם אנו רוכבים, רשת TREK ישראל מזמינה אתכם להשקיע אצלה במוצרים הטובים ביותר. עם אפס סיכון ושביעות רצון מלאה  

לבחירתם/ן 29 דגמים שונים של נעלי Fizik לשטח, לכביש, לעיר, לאנדורו ולטריאתלון. הרשת מציעה לכם לבחון אותם בביטחון מלא. ובלבד שלא תרכבו עם משהו שלא 100% נוח לכם בו.

למגוון נעלי פיזיק באתר היבואן

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים