אפליקציית TrainerRoad הותיקה והנפוצה לאימוני טריינר, שחררה היום עדכון גירסה סופר מעניין ושימושי לימי הקורונה המאפשר רכיבה משותפת של אימון מובנה על הטריינר עם החברים. 

כרגע הפיצ’ר החדש מוגבל ל 5 אנשים, אך יש לשער שכמות זו תעלה ממש בקרוב. המשתתפים יכולים לבצע את אותו האימון תוך שיתוף של קול, וידאו ונתונים ובכך להשיג זריקת מוטיבציה נוספת לביצוע אימונים כמו גם כיף חברתי. להלן ההנחיות ותמונות המסך כפי שהתפרסמו באתר של TrainerRoad.


לחצו פה להצטרף לערוץ האופניים של בייקפאנל בטלגרם!


TrainerRoad Group – צעד אחר צעד

1. יש לעדכן את גרסת האפליקציה לגרסה האחרונה על ה PC או ה MAC שלך. כרגע אופציה זו אפשרית להפעלה רק במכשירים אלה ולא בטלפונים ניידים וטאבלטים.

TrainerRoad

2. כנס ל Group Workouts בתפריט

3. בחר ב Browse Workouts

4. בחר את האימון שאתה רוצה לבצע ולחץ Create Group Workout – שימו לב שכרגע ניתן לבחור אימון מתוך ספריית האימונים המובנים של טריינררוד בלבד. לא ניתן כרגע לבחור שבניתם בעצמכם (Custom).

העתק את קוד השיתוף שקיבלת ושלח לחברים שברצונך להזמין. שימו לב שבשביל להצטרף הם חייבים להיות בעלי מנוי ל TrainerRoad.

ברגע שהחברים מקבלים את הקוד, הם יכולים להצטרף לאימון ע”י הזנת הקוד מתוך האופציה של Group Workouts. במהלך האימון כ”א מהמשתתפים יכולים לשתף תמונת וידאו וקול ולשוחח אחד עם השני. כמובן שכ”א מבצע את האימון ביחס ל FTP האישי שלו. אימון יתחיל ברגע שיוזם המפגש ילחץ על כפתור Start Workout . הוא גם יכול בכל רגע נתון לעצור את האימון ע”י לחיצה על Pause לצורך הפסקה.

נסו ותהנו.

מאת: שי ונסובר, בן 49, טריאתלט חובב בקבוצת MyWay, עובד בתחום ההיי-טק ואוהב את כל מה שקשור בשילוב בין ספורט וטכנולוגיה. פעיל מאוד בקהיילית הטריינרים בארץ ושמח לסייע בתחום.

 


אולי תתעניינו בכתבות הבאות:

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים