תחרות התגובות והתיוגים של החברים של הפאנל ממשיכה! ואם תכנסו לעמוד האינסטגרם של BIKEPANEL ותגיבו בה עם תיוגי חברים אולי תזכו גם אתם במשקפי שמש! 

מאת: מערכת הפאנלים 

זוכי תחרות התגובות יזכו במשקפי RUDY!

הפאנלים- אתרי הספורט והטיולים הטובים בישראל, מזמינים אתכם להרוויח משקפיים שנחלק למנצחים בתחרות התגובות בעמודים שלנו. כן זה אמיתי!

בשבוע שעבר בתחרות הקודמת שהכרזנו עליה בשבוע שעבר, זכה יניב – איש היטק ורוכב אופני הרים מאיזור חיפה שקורא אותנו בבייקפאנל – כי הגיב יפה עם מלא תיוגי חברים והגיע לו! אז גיא חלמיש עורך האתר פגש אותו בחנות רודי פרוג’קט באבן יהודה ופינק אותו בזכיה, והנה הוא עם הקרוז: 

מימין: יניב הזוכה ומשקפיו החדשים וגיא ברודי אבן יהודה!

ממשיכים בתחרות על משקפי הסאונדשילד-  איך משתתפים?

  1. עוקבים אחרי פיטפאנל באינסטגרם בקישור זה
  2. מתייגים חברים בתגובה (ככל שיותר- הסיכוי שנבחר בכם עולה)
  3. כותבים בתגובה לפוסט זה (באינסטגרם): מה דעתכם- כמו שמשבר הקורונה מנוהל, האם נגיע לסגר שלישי?

זוכים בדמוקרטיה - תחרות התגובות המחאתיות ממשיכה

והפעם בזכיה: דגם SOUNDSHIELD

בין אם אתם מחוץ להרפתקה ספורטיבית או בחיי היומיום שלכם, הסאונדשילד יתן לכם שילוב של נוחות ואלגנטיות. משקפיים אלגנטיים

העיצוב כולל בתוכו פרטים מדויקים ומסוגננים ועדשות שטוחות טרנדיות:Rudy Project SOUNDSHIELDהסאונדשילד מבטא את קו העיצוב החדש של רודי בתחום הלייפסטייל והוא האופציה המושלמת לחובבי הפינות המעוגלות.

לקניה באתר רודי פרוג’קט ישראלRudy Project

מנהלות לתחרות

ההחלטה מי מנצח בתחרות היא של המערכת בלבד, ותעשה במסרון אישי באינסטגרם. מנצח שלא יגיב בתוך 24 שעות על הפנייה אליו עם פרטי הקשר המלאים שלו נצחונו מבוטל והזכייה תועבר למשתתף אחר. המשקפיים עצמם יאספו על ידי המנצח מחנות רודי פרוג’קט באבן יהודה, במפגש וצילום משותפים שיערכו עד שבוע מההודעה בתיאום עם הזוכה (מי שלא נצליח לתאם איתו- הזכיה עוברת לזוכה אחר). הזוכים חייבים להסכים לפרסום ההודעה והתמונה שלהם במדיות של הפאנלים. טל”ח. 

 

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים