טרק מציגה דגם אופניים חשמליים חדש: אי קליבר (E-Caliber) במגמה החדשה של חשמליים קלים ומהירים באופני הרים.  

טרק מכריזה היום על משפחה חדשה של אופניים חשמליים שמקפיצה את הליין שלה מעלה עם אופני e-MTB קלים, מונעים במנוע Fazua ומיועדים לרכיבת קרוס קאנטרי (XC): אלה ה E-Caliber!

אי-קליבר

אי-קליבר מבוססים על הסופרקליבר, מכונת ה XCO הרייסרית של טרק המאובזרת עם בולם ה IsoStrut הייחודי המשתלב בשלדה. יש להם תאבון למרחקים, אהבה למהירות של ה XC, ואת הכמות המדויקת של שיכוך וכח להרים את רכיבת הסינגלים והמרחקים למעלה כדי שהרוכבים ישארו חזקים יותר ויכסו מרחקים גדולים יותר.

רוצה אופניים כאלה? אם את/ה רציניים ומעוניינים, מלאו פרטים ונעביר את פנייתכם לטרק ישראל:

  אני רוצה לשדרג לטרק!:

  מעוניין ליצור קשר עם היבואן לקבלת פרטים נוספים

  אי קליבר

  החשמלי הקל

  בזמן שהרבה מאופני ההרים החשמליים תוכננו לרכיבה אגרסיבית יותר, האיקליבר מציע גישה אחרת: משקל קל יותר שמחבר את הרוכב לחווית XCO אמיתית. אלה החשמליים הקלים ביותר של טרק אי פעם, עם מודל הקצה ששוקל רק קצת מעל 15 קילו!

  זה סוגר את הפער בין הרוכבים החזקים לבין אלה שצריכים קצת עזרה, ומאפשר לכולם לרכוב ביחד! זה מאפשר לרוכב להתמודד טוב יותר עם העליות הקשות והמרחקים הארוכים, אבל בלי לקחת מתחושת ההישג כשמסיימים אותם. 

  e-caliberחשמלי קל – מנוע Fazua

  כל דגם במשפחת האי-קליבר מצויד במנוע ומערכת הנע של פזואה (Fazua) שמציע 55 ניוטון מטר טורק, טווח של כ70 ק”מ ושלוש רמות תמיכה ברכיבה, בשליטה משלט הכידון. המערכת הקלה הזו שוקלת רק 4.6 ק”ג ויכולה לסייע עד 25 קמ”ש.

  כשרוכבים עוברים את המהירות הזו הם לא ירגישו שום התנגדות מנוע, רק את המהירות החלקה והכייפית של אופני XC סופר מהירים. 

  תוכנה חכמה על השביל

  מערכת ההנע של פזואה רצה על תשתית הנקראת BLACK PEPPER שמעבירה את הכח בטווח רחב של קאדנס (50-120 סיבובים לדקה) והיא מגיבה טוב יותר מהתחלת הפידול. התמיכה המיידית ברגע הראשון של הפידול חלקה, ללא קפיצות. בנוסף הסיוע החכם של התוכנה הזו מגיב לסגנון הפידול של הרוכב והוא בר התאמה מוחלטת ושינויים בממשק הניהול של המערכת. זה מאפשר לקסטם את חלוקת הכח בממשק ידידותי.

  חשמלי קל

  באמצעות האפליקציה רוכבי ה E-Caliber יקבלו גישה לסנסורים רבים ומידע שמופק במערכת למעקב אחרי הביצועים והרכיבה. ה E-Caliber תומך גם בבלותות’ להעברת דטה קלה למגוון מכשירים. 

  הגיאומטריה שבילונית יותר

  הגיאומטריה מכוונת לרכיבת XC חשמלית- בהשוואה לסופרקליבר זה קצת יותר שבילוני: עם 1.5 מעלות פחות בצינור הראש: 67.5. הריץ מעט ארוך יותר עבור עוד קצת יציבות ופחות עצבנות במהירויות גבוהות. האופניים מגיעים גם עם בולם בעל מהלך ארוך יותר של 120מ”מ.

  בדיוק כמו הסופרקליבר, גם ה E-Caliber מגיע עם הבולם המיוחד (איזוסטראט) – המשולב בשלדה עם מתלה של 60מ”מ מאחור וללא ציר בתומכות האוכף שמתכופפות ומייצרות רכיבה חלקה ונעימה. 

  אפשר להפוך את זה לאופניים רגילים!

  האיקליבר יכול להפוך בקלות לאופני XC אנלוגיים על ידי הסרת המנוע של פזואה והתקנת כיסוי במקומו! זה מייצר אופניים ללא שום התנגדות מנוע וחווית רכיבה שדומה לאופני XC רגילים! הסרת המנוע מורידה 2.9 קילו, והדגם העליון של האי-קליבר (9.9) שוקל בתצורה הזו רק 12 קילו!

  בארה”ב המחירים הם החל מ 6500 דולר ועד 13,000 דולר ויפורסמו בישראל באתר CTC – טרק ישראל

  הדגמים: 

  • E-Caliber 9.9 XX1 AXS
  • E-Caliber 9.9 XTR
  • E-Caliber 9.8 XT
  • E-Caliber 9.8 GX
  • E-Caliber 9.6

   

  הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

  מאשר משלוח פרסום ועדכונים

  הודעה לעתונות מאת: Trek Bikes – ווטרלו, וויסקונסין

  רוצה אופניים כאלה? אם את/ה רציניים ומעוניינים, מלאו פרטים ונעביר את פנייתכם לטרק ישראל:

   אני רוצה לשדרג לטרק!:

   מעוניין ליצור קשר עם היבואן לקבלת פרטים נוספים