מארגני הג’ירו מעניקים לקבוצת ישראל פרמייר-טק “IPT” את הזימון הנחשק לטור האיטלקי ה “Giro d’Italia. הקבוצה ממשיכה לצמצם את נזקי ירידת הדרג ולהבטיח לאוהדי הקבוצה חגיגת אופניים איטלקית שתחל כבר באביב הקרוב. כל הפרטים בפאנל 

קבלו את הכתבות שלנו בווטסאפ:
בייקפאנל ווטסאפ

ג’ירו 2023 יזנק במרכז איטליה ויסתיים ברומא 

לאחר הבטחת ההשתפפות בטור הצרפתי, המשימה העיקרית בטרום העונה הייתה לזכות גם בכרטיס ההזמנה לג’ירו האיטלקי שנחשב לטור הגדול השני בחשיבותו. המשימה הושלמה בהצלחה וקבוצת פרמייר-טק (IPT) תתייצב על קו הזינוק של הג’ירו ב 6 למאי במחוז אברוזו שבמרכז איטליה. חגיגות הסיום יערכו הפעם ברומא בניגוד לערי צפון איטליה שנהגו לארח את הסיום בשנים האחרונות. השנה פתיחת המרוץ לא תערך מחוץ לאיטליה, גם זה בניגוד למגמה בשנים קודמות. המארגנים מחפשים לחדש אבל רגעי ההכרעה יהיו בהרים הגבוהים של הצפון כבכל שנה. הפסגות המושלגות של האלפים והדולומיטים ישמרו על המתח עד הסיום ב 28 למאי.

ג׳ירו די איטליה

גיא שגיב נג”ש ברחובות ירושליים 2018, יאבק על מקום בהרכב בג’ירו 2023, צילום: וולו אימג׳ס

סיכוי טוב שרוכב ישראלי יחזור להתחרות בג’ירו

במהודרת 2022 בפעם הראשונה מאז 2017 לא זינק לג’ירו רוכב ישראלי, השנה גיא שגיב מסומן כמתמודד על מקום בהרכב. אשתקד הקבוצה לא הצליחה לעמוד במטרות שהציבה לעצמה וסיימה את ימי המרוץ ללא תוצאות משמעותיות. הקבוצה ושגיב בפרט ידרשו להיכנס לכושר כבר במרוצי פתיחת העונה על מנת להתייצב חדים לטור הגדול הראשון של העונה.

סילבן אדמס מבעלי הקבוצה: “הג׳ירו נצרב לעד כפריצה הגדולה של הקבוצה וכארוע ספורטיבי היסטורי שבו עם ישראל חגג את המירוץ המדהים הזה בשלושה ימים בלתי נשכחים מירושלים עד אילת אשר שמו אותנו על המפה בגדול. הקבוצה תעמיד הרכב חזק ותחרותי לג׳ירו 2023 כדי להתמודד על ניצחונות״. 

מאת: עמית נבון
תמונות: וולו אימג׳ס, נועה ארנון IPT. 

אם אהבת את התוכן שלנו, שתף אותו לקבוצות הווטסאפ והפייסבוק שלך – הנה פה במלבנים האלה: