נקודת המוצא טובה יותר מכל אחת אחרת בתל אביב: יש חניה חינם ובשפע. אפשר להמשיך עם עוד כמה יתרונות אבל זה, יתרון כבד משקל. משמעותו שההנאה מתחילה עוד לפני שהגעתם, כי אתם יודעים שלא יהיה מאבק, לא יהיה ציד אחר הצצה של כחול לבן בין פגוש לפגוש וגם לא קנס מהחניון או העירייה, רק בגלל רצון לקבל קצת השראה מאופניים. 

מאת: גיאחה

נקודת ההמשך גם היא מעוררת אופטימיות: לראות את ההיכל הוולודרום הזה שהוקם בת”א, חדש, מזמין. עדיין ריק מה שמזמן ידיעה ברורה: אנחנו עוד לפני ההתחלה. עוד לפני שיש קבוצות רבות, עוד לפני שיש רכיבות של מקומיים שבאים להתאמן, עוד לפני שבית הקפה נפתח. השקט שלפני הסערה. 

הגעתי לפגישה במשרדי האיגוד שעברו לשם, ולא יכולתי להתעלם משורה של פסלים שהציצה אלי בחזית הוולודרום בחנות רוזן ומינץ תל אביב החדשה. יצירות אומנות של מיטב תעשיית האופניים האיטלקית והשוויצרית. אופניים של לקוח מוכנים לאחר תיקון עשו לי את זה: ה BMC SLR01. תמיד היתה לי חולשה לדגם הזה, שנראה מדויק ומהיר, וגם חלוצי בעיצובו סביב תומכות האוכף. 

ליד, בתהליך הבנייה עומדים אופני נג”ש מגישה עיצובית הפוכה כמעט: איטלקיה מעוגלת לעומת הקווים הישרים של השוויצרית. פינארלו ללקוח שביקש “הכי יקר והכי טוב שאין לאף אחד אחר”… 70-80 אלף ש”ח מחכים ליזם ההיטק שיאסוף אותם לאיירונמן הבא שלו. 

הרבה אנשים חושבים על עיצוב כמשהו שעוסק בחומר, אבל עיצוב הוא משהו שעוסק גם בחומר וגם בחלל שבין חומרים. במרווחים. מתוך אלה הוא מייצר אווירה. יש שתי גישות קצה לחנויות האופניים באשר הן: זו עם מעט וזו עם הרבה רווחים. זו שמציגה את כל האפשרויות וזו שמייצרת השראה. החנות הזו עם האור הרב שנכנס אליה מהחלונות, והעדר עומס המדפים והתצוגה, שייכת לקבוצת ההשראה. 

היתרון בהצגת כל האפשרויות הוא המוחשיות. האופציה לקחת ולהעביר את הברקוד בקופה מיידי ומהיר. אין צורך לדמיין. החיסרון הוא שאין צורך לדמיין.

פה, הדמיון עובד שעות נוספות. המוצגים מייצרים מחשבה והחלל ביניהם מעשיר רעיונות, ורעיונות – יש להם פוטנציאל מהפכני הרבה יותר! עם רעיונות מפליגים בדמיון אל דרכים איטלקיות קטנות לצד כרמים ירוקים, במעלה לכיוון הטירה על הגבעה… עם רעיונות מדמיינים פסגות לבנות אלפיניות בשוויץ וסרפנטינות מדהימות בדרך לאתר הסקי. ככה מסיימים בסוף עם Dogma 12 או SLR01, גם אם לא נדחסו מולך בתצוגה קונקרטית… 

הללויה לוי הגיע לפה מסניף רעננה, אחד מסניפי הדגל של רוזן ומינץ. הוא כבר 10 שנים ברשת, ומוביל כעת את חנות הקונספט החדשה: “החנות מכוונת להיות עם שירות ברמה גבוהה, אופניים ברמה גבוהה, חנות פרימיום בעיקר של כביש בשל החיבור פה לוולודרום, אם כי עד היום התעניינו פה יותר באופני הרים. יהיו פה 4 דגמי וולודרום והזמנו גם גלגלי קרבון וגלגלי שיניים ספציפיים לוולודרום”.

“אחד הדברים שאני מקווה שיהיו בחנות הזו הוא שירות על המקום ושהלקוח לא יצטרך להשאיר את האופניים לשלושה ימים. גם קל להגיע לכאן, זה מאוד קרוב לאילון ולכל מקום”.

מחלקת שטח: בעיקר מרידה ורוקי מאונטיין. בכביש מרידה, BMC ופינארלו. אבזור High End בעיקר: קסדות שטח Bell, וכביש Giro. כל דבר שיש ברשת רוזן ומינץ אפשר להזמין לפה, והוא יגיע במהירות.”


קבלו עדכונים:

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים