סגנון רכיבה:

אופני כביש.

מאמן/מנהל:

אופיר רבינא, איריס נווה, יובל טל

מקום הפעילות:

מגידו, עמק יזרעאל, עפולה והסביבה.

תאור הקבוצה:

מסגרת האימונים של הקבוצה בכביש מאפשרת לכולם להתאמן. אימוני שבת באזור יגור, אימון של 3 עד 4 שעות עם רכב ליווי וציוד. אזור מצוין לכל סוגי האימונים בנוף נהדר.
אימוני שטח בעין השופט בסינגלים הכי טובים בישראל שמקנים לרוכבים טכניקה וכושר כהכנה לתחרויות XCO.
עוד במהלך השבוע, אימון כביש ערב קבוצתי, מתאים לסיום יום העבודה ולרוכבי כביש תחרותיים. האימונים מקנים טכניקה ובניית כושר גופני בהתאם לתכנית אימונים שמותאמת לרוכבים.

קבוצות ילדים ונוער, לאחר שעות בית הספר בקיבוצים שונים במועצה אזורית מגידו. במועדון מתאמנים ומתאמנות מגוון רוכבים גדול הנע בין תחרותי לעממי, קבוצות לפי רמה, גיל וענף הרכיבה. גילאים 8 עד 69 ! רוכבי הקבוצה משתתפים בתחרויות בארץ ובעולם ובאירועים ארציים מאתגרים, עממיים ותחרותיים. במועדון מקיימים מחנות אימון בארץ ובחו"ל / רכיבה לאילת / רכיבות אימון ארוכות מהרגיל. רוכבי הקבוצה זכו במספר תחרויות, ביניהן גם אליפויות ישראל.

רוח הקבוצה:
אימוני המועדון הם מעבר לרכיבה מאורגנת על אופניים, זהו מפגש חברתי של אנשים חיוביים שרוצים ליהנות מענף האופניים ולהתקדם ביכולת הרכיבה לעבר מטרה תחרותית / אישית בשילוב בריאות. כולם בולטים, כולם שווים.

צוות הקבוצה:
אופיר רבינא: מאמן המועדון, סטודנט לחינוך גופני עם התמחות בשיקום לב. ניסיון של שנים רבות בתחרויות אופניים ואימון רוכבים תחרותיים בכביש ובשטח. מוסמך כמאמן אופניים, מדריך אתלטיקה ומדריך חדר כושר.
איריס נווה: באה מתחום החינוך והיא האמא המנהלת של חברי הקבוצה. אחראית על ניהול הקבוצה ועל התמונות היפות והאווירה השמחה והנעימה.
יובל טל: מדריך קבוצות הילדים, בא מתחום החינוך הבלתי פורמאלי, בעל גישה נעימה, מכילה וחווייתית 

חנות האופניים "סיגמא" בצומת מגידו תומכת ברוכבי המועדון ונותנת להם שירות אוהב ומועדף 

מחפשים להצטרף לקבוצת אופניים?

מלאו פרטים ונפנה את פנייתכם לקבוצת אופניים באזורכם. אנא מלאו את כל השדות, וגם רקע אישי רלבנטי למאמן (כגון: האם כביש או שטח, גיל, האם הייתם במסגרות אופניים קודמות, מה הרקע שלכם בספורט וכו').

    פנייה למאמן/קבוצה:

    מאמן/קבוצה

    אהבתם? הצטרפו לבייקפאנל בטלגרם

    קישורים: