החורף מאתגר אותנו ומפריע לשגרת הרכיבה אבל אנחנו יכולים לו – הנה בחירת העורך של כתבות החורף אפקטיביות בבייקפאנל שיעזרו לכם לשמור על הכושר, לא לוותר, לצאת לאביב בשיא.  

אבל שנייה לפני שנכנסים: לחצו פה להצטרף לערוץ הווטסאפ של BIKEPANEL

רכיבת אופניים בקור ובגשם – הטיפים שישמרו אתכם טוב

ביגוד חורף נדרש להגנה מהגשם, הבוץ והקור. במדריך הזה לימד אדם סימן טוב את הקוראים איזה פריטים כדאי לקנות לרכיבת חורף – כל הטיפים והטריקים של רוכבים מנוסים שיחסכו לכם סבל. 

רוכב מתחיל שמנסה להבין מה עליו לרכוש נתקל באין-ספור אפשרויות ביגוד: ז’קט ארוך, ז’קט קצר, ווסט, ביב ארוך, שכבות בסיס שונות – זה מבלבל, זה יקר, וקשה לדעת מה באמת מכל האפשרויות צריך לקנות. 

כל אלו מאלצים אותנו לפתח מומחיות של ממש בבחירת ביגוד לפני יציאה ואנחנו מקפידים לחשוב פעמיים בבחירת ביגוד לרכיבה כדי לא לסבול מקור עז או מבישול יתר באמצע וסוף הרכיבות. 

אל הכתבה: https://bikepanel.com/winter-clothing/

קסטלי מבחן ביגוד חורף

חורף חם: מבחן לביגוד חורף של קסטלי

החורף בישראל קצר אך קשוח עבור הרוכבים שלא תמיד ממהרים להצטייד בביגוד חורפי מתאים. אבל ביגוד איכותי משנה לגמרי את חווית הרכיבה בתנאי קור, רוח וגשם ומחזיק מספר עונות. 

קסטלי הוותיקה שמייבא לני אנגלהרט מוכרת בעיקר בזכות חולצת ה-Gabba האייקונית שהישראלים אוהבים. יצאנו לבדוק עוד מספר פריטים קריטיים לרוכב בחורף: כמו את ז’קט הרכיבה הזה, וביב ייעודי לרכיבת חורף. 

אל הכתבה: https://bikepanel.com/castelli-winter-clothing

קסטלי ביגוד רכיבה

חלום לרוכב: מבחן ראשון בארץ לאופני אימון הביתיים של טכנוג’ים

בישראל אנחנו מכירים בעיקר טריינרים חכמים ואופני אימון של החברות המתמחות בתחום הרכיבה. אופני האימון החדשים של Technogym מביאים גישה שונה, של חברה שמתמחה בציוד כושר טכנולוגי וחווית לקוח. האם חברה שלא מגיעה מעולם הרכיבה בלבד יכולה לנצח את המוצרים המתחרים עם מוצר בדגש על חווית משתמש?

חברת אגנטק המוכרת גם כיבואנית פולר, היא היבואנית הבלעדית של המוצר (טלפון לרכישה: 3586*). קיבלנו את האופניים למבחן ראשון בישראל, ועם תג מחיר כזה של 23,650 ש”ח (כולל הובלה, התקנה ורשיון לכל התכנים, כולל Rouvy, שיעורים מוקלטים, מסלולי אאוטדור ועוד, לשנה הראשונה), התחלנו את המבחן עם הרבה סקרנות. 

אל הכתבה https://bikepanel.com/technogym

technogym ride

עמדת טריינר מושלמת – טיפים למערת אימונים אופטימלית

עמדת טריינר מדוגמת בעונת החורף תשפר לכם משמעותית את איכות החיים באימוני ה Indoors שלכם. קבלו רשימת טיפים להקמת עמדת טריינר מושלמת, צ’ק ליסט מלא שיעזור לכם לא לשכוח את כל האביזרים הטכניים והלוגיסטים שתזדקקו להם, כדי להפוך את הרומן שלכם עם הטריינר למהנה יותר.

אל הכתבה: https://bikepanel.com/trainer-pain-cave

מבחן לאופני טריינר WAHOO BIKE- חלום לטריינריסט  

לרוכבים רבים שאדם סימנטוב מכיר כבר יש “מערת אימון” מאובזרת בטריינר, מסך ואפילו אופניים ששמורים לטריינר בלבד. אז למה לא לקחת את זה צעד נוסף קדימה ולהחליף את הטריינר באופניים שלמים בדיוק למטרה זו? ה-Wahoo Bike מביאים את כל מה שצריך בגרסת אופני הטריינר שלהם. תכינו מקום בבית!

לקריאת הכתבה לחצו פה

 

נהנת? הכניסו מייל ונעדכן אתכם פעם בשבוע עם כתבות חדשות בניוזלטר:

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים