רוצים לשדרג משהו באופניים ולא יודעים מה? אספנו לכם מספר שדרוגים לאופניים במחיר של עד 200 ש”ח. ההמלצות הכי החמות של BIKEPANEL.

בקבוק מים מגנטי של חברת FIDLOCK

בקבוק המים המגנטי של חברת FIDLOCK הוא אחד השדרוגים הטובים ביותר לחווית הרכיבה שלי. לא תמיד אנחנו רוצים לרכב עם תיק גב או מותניים ואנחנו רוצים להרגיש משוחררים ונינוחים. מצד שני, מתקני הבקבוק הנפוצים לא תמיד נוחים ויפים ובקבוקי המים נוטים ליפול מהם בקפיצות כאלה ואחרות במעבר של אלמנטים בהם אנו נתקלים.

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

בקבוק המים של FIDLOCK מגיע עם מתקן מיוחד אליו הוא מתמגנט בחוזקה וכדי להוציא את הבקבוק צריך לסובב אותו מעט הצידה. לאחר מבחן ארוך של יותר משנה שלמה במגוון רחב של מסלולי רכיבה אני יכול לומר שהבקבוק של FIDLOCK לא נפל לי מהאופניים אפילו לא פעם אחת. את הבקבוק המגנטי של FIDLOCK ניתן למצוא במגוון חנויות אופניים ואתרי אינטרנט במחיר ממוצע של כ-170 ש”ח ובאופן אישי זו אחת ההשקעות הטובות ביותר שביצעתי באופניים האישיים שלי.

בקבוק מים FIDLOCK

מולטיטול לאופניים של LEZYNE

כבר בחנו את המולטיטול של LEZYNE וניתן לקרוא עליו ביקורת מלאה. המולטיטול מתחבר בכידון ומאפשר לנו לרכוב עם מולטיטול מבלי להעמיס על התיק או הכיסים. למולטיטול של LEZYNE יש שלושה גדלים בטווח מחירים שנע בין 190-250 ש”ח והוא נמכר ברשת חנויות CTC ובאתר האינטרנט. הדגם הקטן כולל בתוכו שלושה אלנים בגדלים 4,5 ו-10 מ”מ, מברג פיליפס ו-TORX במידה T25. לדגם האמצעי נוספו אלן בגודל 3 מ”מ  ו-TORX במידה T10 ומחירו 225 ש”ח

הדגם הגדול ביותר כולל אלנים במידות 2/3/4/5/6/8/10 מ”מ, TORX במידות T10/T25/T30 ומברג פיליפס ומחירו 250 ש”ח. מולטיטול הוא כלי שכל רוכב צריך שיהיה לו ואם אתם גם רוצים שדרוג נחמד לאופניים זו יכולה להיות אופציה נהדרת עבורכם.

שדרוגים לאופניים מולטיטול

צילום: שי יגל

החלפה של כבל ההילוכים

אם כבר עברתם להילוכים האלחוטיים של סראם או להילוכים האלקטרונים של שימנו כנראה שהדרוג הזה פחות נוגע אליכם, אבל אם אתם עדיין עם מערכת הילוכים מכנית השדרוג הזה מתיישב היטב. זה אולי ישמע סתמי, אבל העברת הילוכים תקינה וחלקה היא חלק בלתי נפרד מחווית הרכיבה שלנו. אם כבר קשה לכם ללחוץ על השיפטר ולהעביר את ההילוכים, אז כדאי לכם לשקול להחליף את כבל ההילוכים במערכת.

מדובר בשדרוג שהוא סוג של תחזוקה. זול למדי ולרוב מסתיים בהוצאה של פחות ממאה שקלים בלבד. רק אחרי ההחלפה של כבל ההילוכים ורכיבה עם מערכת מתוחזקת, ההילוכים יעברו כמו חמאה על מחבת לוהטת ותגידו לעצמכם: “או, ככה זה אמור להרגיש!”

גריפים חדשים

כל רוכב יודע, אופניים שנראים טוב גם רוכבים טוב. זה הכל פסיכולוגי ומשפיע ישירות על חוויית ואיכות הרכיבה.  גריפים חדשים הוא שדרוג נוסף שעשוי להוסיף צבע לאופניים שלכם ולשפר את חווית הרכיבה שלכם באופן משמעותי.

מי מאיתנו שרוכב הרבה יודע שאחרי תקופה מסוימת של שימוש, הגריפים נעשים דביקים ומגעילים. גריפים ניתן לרכוש במגוון רחב של צבעים סוגים ואיכויות ובטווח מחירים גדול במיוחד שנע בין 10 עד 300 ש”ח. במחיר של כ-150 ש”ח תוכלו למצוא גריפים נהדרים מבחינת איכות שיתאימו לכפות הידיים שלכם ויוסיפו צבע לאופניים שלכם.

גריפים לאופניים

מדבקות שם לאופניים

את המדבקות האלו רואים בכל מקום, במיוחד על השלדות של חלק מהמתחרים בתחרויות האופניים הגדולות. בטח שלא נרכוב כמוהם אבל לפחות ננסה להראות כמוהם. גם לרוכבים פשוטים כמונו יש וואסח וכנראה הרבה יותר. אחד הדברים שממש מוסיפים לאופניים, הן מדבקות שמיות מגניבות המגיעות עם השם לפי בקשתכם ודגל ישראל במקרה שלנו. את המדבקות הללו ניתן לרכוש במגוון עיצובים ועם דגלים שונים. טווח המחירים נע סביב 100 ש”ח לסט מדבקות. ניתן להדביק בכל מקום, אך רצוי שיהיה נגיש בזוית העין לכולם.אני הדבקתי את המדבקות בחלק הקדמי של השלדה ואין ספק שזה מוסיף המון והופך את האופניים ליפים ומגניבים יותר.

מדבקות שם לאופניים

יש לכם המלצה לשדרוג העונה לתקציב ומשפר את החוויה? ספרו לנו.

מאת: אלעד פריזט