מה הכי מעניין את הקוראים בבייקפאנל? הלכנו אל הסטטיסטיקה וגילינו מה היו 5 הכתבות הנקראות ביותר ב 2022:

BIKEPANEL הוא אתר האופניים הגדול והטוב בישראל, תוצר הכתיבה של פאנליסטים מתנדבים (למעט עורך בחצי משרה), מומחים לאופניים, השואפים לייצר תוכן איכותי, מעניין ומושקע שיצדיק את הקליק שלכם. גם ב 2022 עזרנו למאות אלפי קוראים עם ידע וטיפים, סרטי וידאו, עזרה במציאת קבוצות.
תמכנו בכלכלה של עולם האופניים ובמאות מאמני ריצה וקבוצות: עם הפניות ללא תמורה כחלק מהערכים והתרומה שלנו לקהילת האופניים בישראל. כל מצטרף כזה הרוויח יותר בריאות והמאמן קיבל עוד לקוח, אנחנו מקווים שמרוצה. המשכנו להשקיע המון בלוח התחרויות הכי מעודכן שיש וכמובן – סקרנו מוצרים, חוויות וספורט שאנחנו אוהבים.

תודה לכם שנכנסתם והבעתם בנו אמון, ובמיוחד לכל מי ששיתף את הכתבות שלנו.  הצטרפו לאלפי הקוראים שמקבלים אותנו במייל: 

קבלו את הכתבות שלנו בווטסאפ:
בייקפאנל ווטסאפ

5 הכתבות המובילות של BIKEPANEL השנה 

בשנת 2022 אין ספק מי נותן את הטון בכתבות שלנו: אופני ההרים החשמליים, כשמתוך חמשת הכתבות הפופולריות ביותר, 3 הן בנושא הזה. אגב, לכל הכתבות פה זמן שהות ממוצע מטורף של בין 3 ל 6 דקות (שזה די אופייני לבייקפאנל). 

מקום ראשון: חשמליים מתחת ל 20 קג – BH ILYNX TRAIL עושים עליה
ד.ל.ב מוטוספורט הודיע אצלנו שהיא לא משאירה את השוק למתחרים ומביאה לארץ את BH הספרדים. iLynx Tail הוא הדגם הכי מעניין בחשמליים עם משקל ומראה כמעט לא חשמליים. להודעה לעיתונות הזו נכנסו כ 8000 קוראים השנה. הכי הרבה ב 2022!

מקום שני: מצעד הגאווה של המנועים הקלים והסוללות הדקות באופניים חשמליים
עם הזמן והתפתחות הטכנולוגית גילינו שהגודל לא תמיד קובע. אפשר להקטין את הספק הסוללות והמנועים בלי הפסד גדול. ודים לינצקי סוקר את המנועים והדגמים המסמנים את הטרנד החדש באופניים החשמליים. כ 7000 אנשים קראו את זה בעניין רב. 

אפניים חשמליים

מקום שלישי: למה מסתירים מרוכבי האופניים את הנופים הכי יפים בארץ?
לקראת תכנון מסלולי אופניים באזור המכתשים היפהפיים של ישראל, בהם בקושי רואים את הנוף, שי יגל כתב ומספר על הגישה המוזרה והעקומה של בחירת לוקיישנים למסלולי אופניים, ששוכחת שהטיול הוא מהות העניין. כ 6500 אנשים קראו את הכתבה הזו, והאמת היא שלדעתנו היא מעניינת עוד הרבה נוספים. קראו ושתפו!

מקום רביעי: על תהליך ההתחשמלות באופני הרים
מה עשתה כניסת החשמל לתחום אופני השטח? מה ההשפעה על קבוצות רכיבה? והאם אופניי שטח חשמליים מתאימים לכולם? עמרי סיטון כתב על הנושא החם הזה, וכ 6300 קוראים נכנסו לכתבה. 

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים
 

מקום חמישי: ירידה קטלנית – הרוכבים שנהרגו בירידות על אופני כביש
כתבה עצובה שנכתבה אחרי שנהרגה הטריאתלטית ליאת וייס בירידה מפוריה לכנרת. ככל הנראה היא הגיעה במהירות גבוהה לסיבוב חד (סרפנטינה) ומסיבה שאינה ברורה המשיכה ישר לנפילה מעבר לכביש. זה לא המקרה הראשון של רוכבי כביש שנהרגו בתאונות עצמיות בירידות מהירות. גיא חלמיש סקר את הרוגי הירידות והמליץ על טיפים שאולי ניתן ללמוד וליישם כדי שלא יצטרפו רוכבים נוספים לרשימה. מעל 6200 קוראים נכנסו לכתבה הזו. 

כתבה אחת נוספת נציין משנה קודמת היות והיא בסוף קיבלה הכי הרבה כניסות השנה בזכות חיפושי גוגל ושיתופים:

מקום ראשון מכתבות כל הזמנים: 4 שיטות למדידה והתאמת אופניים לפני קנייה
אתם רוצים לקנות אופניים, החלטה מצוינת, אבל לפני שמוציאים סכום גדול חשוב לבדוק מה מידת האופניים הנכונה עבורכם. גיא חלמיש מייסד הפאנלים סקר 4 שיטות לפיהן תוכלו לעשות את זה בקלות. כמעט 10,000 אנשים נכנסו ב 2022 בלבד לכתבה הזו. 

כדאי להכיר גם את ראנפאנל – הנה הכתבות המובילות שלו: 

בייקפאנל הוא אחד משלושה אתרי תוכן והגדול שבהם היום הוא דווקא אתר הריצה שלנו. הנה המובילות שלו:

  1. מקום ראשון: אפל הולכת על הראש של גרמין עם הספורט ווטש אולטרה החדש  – מעל ל 9000 קוראים נכנסו לכתבה הזו שהכין גיא חלמיש.
  2. מקום שני: כך מתחילים לרוץ מאפס: מדריך RUNPANEL לרצים מתחילים – גיא חלמיש ומריה קוסרב בטיפים לכניסה לריצה. כ9000 איש קראו אותה השנה. 
  3. מקום שלישי: 8 תרגילי רגליים מנצחים בחדר כושר לחיזוק והגדלת השרירים – רלבנטית מאוד גם לרוכבי אופניים. מעל 7000 קוראים!

ראנפאנל

באאוטפאנל הכיף האמיתי!

אאוטפאנל הוא אתר ה Outdoor שלנו: טבע, טיולים, סקי, רחיפה אווירית וספורט אקסטרים. טיילני ההארדקור אוהבים אותו. הנה שלושת המובילות שלו: 

  1. מקום ראשון: מים לים אבל אחרת יוג’ין לקח את אישתו לטיול מקסים. מעל 7000 קוראים.
  2. מקום שני: שביל החומוס – הטרקים הכי ישראלים באירופה – שי יגל על המסלולים ששומעים בהם עברית. כ 2100 קוראים. 
  3. מקום שלישי: מדריך למטייל בירדן – איך, איפה ומתי מטיילים עוד כתבה מעולה של שי יגל, עם כ 2000 קוראים.אוטפאנל טיולים אאוטדור

בייקפאנל – הוותיק והגדול בישראל

אנחנו קבוצה של פאנליסטים מתנדבים (למעט עורך בחצי משרה) השואפים לייצר תוכן איכותי ומעניין שיצדיק את הקליק שלכם. לתת לכם את האמת שלנו במלואה ולתמוך בענפים בהם אנחנו פועלים. איך אנחנו פועלים למען הענף? ראשית בבסיס לשמו אנחנו פה: יצירת התרבות הכתובה של ענף האופניים והתיעוד שלו לאורך שנים – ערך גדול ומצטבר שאנחנו גאים בו. 

ב 2022 עזרנו למאות אלפי הקוראים עם ידע וטיפים, ולמאות רצים ורוכבי אופניים למצוא קבוצות להתאמן בהן בלוח הקבוצות. העברנו למאמנים מאות הפניות ללא תמורה וכל קורא שעזרנו לו הרוויח יותר בריאות,  והמאמן קיבל עוד לקוח, אנחנו מקווים שמרוצה. המשכנו להשקיע המון בלוח האירועים הכי מעודכן שיש בענפים האלה כדי לסייע גם לתחרויות ולסצינה התחרותית, וכמובן – סקרנו מוצרים, חוויות וספורט שאנחנו אוהבים וליצור תרבות ספורטיבית, ותרבות אאוטדור בריאה ומהנה. 

תודה לכם שנכנסתם והבעתם בנו אמון, ובמיוחד לכל מי ששיתף את הכתבות שלנו.