עונת המירוצים בישראל עוד לא החלה ונובמבר עצמו יצא דל באירועים.  דווקא בימים הקרובים של סוף אוקטובר הצטברה סדרת אירועים מסוגים שונים.  הסופ"ש הקרוב גשום משהו… אבל נקווה להצליח לרכוב.

בכל מקרה: אלה האירועים החודש  

 

אם אתה מאמן, חנות או כל עסק אחר בתחום האופניים – דאג לרשום אותו לאינדקס עם כל הפרטים על הפעילות שלך!   אם אתה מארגן אירוע דאג להוסיף אותו עצמאית לאינדקס בייקפאנל.

אל תפספסו עדכונים מעניינים מבייקפאנל! הירשמו לעדכון השבועי שלנו והשבוע שלכם יהיה הרבה יותר טוב!

מנוי חינם על מגזין BIKEPANEL!

נהנה מקריאת הכתבה? זו לא האחרונה...
הזן את כתובת הדוא"ל שלך והצטרף להמוני המנויים למגזין של בייקפאנל.

אנו משתדלים להביא מידע מעודכן אבל לעתים יש שינויים דווקא ברגע האחרון (אופייני לאירועים עקב כמות הנרשמים, תקציבי ספונסרים וכו' – שלפעמים לא מגיעים לסף נדרש לקיום האירוע). במידה ואתם מתעניינים להגיע לאירוע, בדקו ישירות מול מארגניו אם אין שינויים ומה התנאים והפרטים שלו. אי אפשר להתחייב להציג את כל האירועים הרשומים באינדקס, אנחנו משתדלים להדגיש את אלה שכדאי לדעתנו לשים לב אליהם או שפרסמו בבייקפאנל. אירועים שאינם מאפשרים לכל אחד להירשם (כגון מועדוני לקוחות, רכיבות פינישרים, או כל אירועי מועדונים סגורים או עם דרישות מוקדמות) אינם ברשימה בכתבת אירועי החודש, אבל יכולים להופיע באינדקס.

אתם מוזמנים להיכנס במהלך כל החודש לאינדקס עצמו ולראות מה קורה: לחפש את העסקים, המאמנים, קבוצות הרכיבה וכל מה שראוי להרשם באינדקס האופניים של ישראל.

 

1140

Mobius Bicycle Camera