מה מעניין את הקוראים של BIKEPANEL? איזה כתבות הכי אהבתם והכי הרבה אנשים קראו בשנת 2021? אחת לשנה אנחנו בודקים ומזמינים אתכם לקבל את המלצת חוכמת ההמון של קוראי הפאנל על 10 הכתבות המובילות באתר: 

מקום ראשון: להקשיב ללב – קרדיולוג רוכב מסביר על דום לב של רוכבי אופניים

כ 15,000 קוראים (!) קראו את הכתבה של אהרון אריאל לביא לאחר שבזמן קרוב מתו שני רוכבים מדום לב.

לאור ריבוי מקרים מצערים של רוכבים שנפטרו בעת רכיבה מדום לב, אהרון שוחח עם ד”ר אריה שלו, קרדיולוג בכיר בסורוקה ורוכב בעצמו, להבין קצת מה הולך פה וממה צריך להיזהר. כנסו אל הכתבה בלינק זה

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

מקום שני: 4 שיטות למדידה והתאמת אופניים

כ 8500 קוראים קראו את הכתבה של גיא חלמיש שמלמדת איך אפשר להתאים אופניים לבד וגם בעצת מומחים. נושא חשוב לרוכבים, שרוצים להשיג נוחות ורכיבה נעימה לאורך קילומטרים רבים ללא כאבים. על השיטות להתאמת אופניים לפני או אחרי קנייה בכתבה הבאה: 

איך למדוד ולהתאים אופניים

 

מקום שלישי: לעצור את הזקנה – מחקר גילה הורמון אנטי אייג’ינג טבעי המופרש ברכיבת אופניים

כ 6500 קוראים התעניינו בכתבה של גיא חלמיש על מעין הנעורים של הרכיבה. כל מי שעוסק באופניים מכיר את התופעה: מבוגרים שהתמידו באופניים ברמה תחרותית שנים (במיוחד בשילוב אימוני התנגדות), נראים צעירים יותר ב 10 שנים מחבריהם שלא מתאמנים! הם חזקים יותר, רזים יותר, ודומה שהספורט עצר מעט את תהליך ההזדקנות שלהם. מחקר חדש מפצח מנגנון פיזיולוגי במיטוכונדריות ומוצא את חומר הפלא שמסביר את זה: 

מהו חומר הנעורים באופניים

 

מקום רביעי: 34 הכבישים היפים ביותר בישראל לרכיבת כביש

“ב 25 שנים האחרונות אני אוסף כל מסלול כביש שרכבתי וחוזר אליו שוב ושוב כדי להנות מהנופים היפים של ישראל. אספתי בשבילכם את 34 הכבישים היפים ביותר בישראל לרכיבה” מספר גיא, בכתבה מרכזת של כל המסלולים שכדאי לכם לעשות בישראל. כ 6500 קוראים רצו לתכנן איתה את רכיבות הכביש הבאות שלהם:

34 הכבישים

 

מקום חמישי: סינגלים חדשים לאופני הרים בחורף שכדאי לכם מאוד להכיר

שי יגל הוא שריף הטיולים הדרומי של בייקפאנל וכ 6200 קוראים רצו לשמוע מה יש לו לספר על הסינגלים החדשים לחורף. אנחנו כעת בינואר – זה עדיין הזמן לבדוק אותם, כנסו: 

!אל הסינגלים

 

מקום שישי: סינגל כיסופים – תוספת דרומית להשלמת סינגל בארי

כ 6000 קוראים נכנסו ללמוד על הסינגל החדש שיוצא מסינגל בארי ומוסיף לו עוד ק”מ לרכיבות ארוכות. אהרון אריאל לביא נציג עוטף עזה מקרב הפאנליסטים מכניס כתבה שנייה לעשירייה הראשונה, בסקירת סינגל כיסופים:

לסינגל בכיסופים

 

מקום שביעי: ראיון אישי עם ולאד לוגינוב אלוף ישראל באופני כביש 2021

ולאד לוגינוב (25), עלה לישראל והחל לרכב רק לפני 3 שנים, וכבר מחזיק אוסף מכובד של הישגים ובראשם: אלוף ישראל באופני כביש 2021, סגן אלוף ישראל נגד השעון 2021, וגם אלוף ישראל במירוץ הנקודות בוולדרום. הוא מתחרה ומנצח את רוכבי האקדמי מהוורלד טור- שנה בלבד לאחר שהתחרה בקטגוריית המאסטרס בה הוא זכה באליפות ישראל כביש 2019. אדם סימן טוב פגש את ולאד לראיון על קפה. כ 5500 קוראים קראו את סיפורו המדהים: 

לקריאת הכתבה

ולאד לוגינוב אלוף ישראל

 

מקום שמיני: לגזור לשמור לסתיו – גבעת גורני היא מקטע חדש בשביל ישראל באופניים

בימים אלו מושלם כמעט, מלבד הקצה של מעלה זרון, מקטע שביל ישראל באופניים מערד לים המלח. שי יגל מספר לנו על המקטע החדש בן 11 ק”מ שהתווסף לאחרונה ומבטל את הצורך ברכיבת הכביש לפני הכניסה לסינגל. כ 5300 קוראים רצו לרכוב שם ונכנסו ללינק: 

הסינגל בגבעת גורני

מקום תשיעי: הסינגלים הסודיים של קיבוץ יהל – רכיבה מומלצת בערבה הדרומית

איזה כיף שגם בישראל הקטנה יש עוד סודות רכיבה שכמעט אף אחד לא מכיר. קיבוץ יהל שבערבה הדרומית הוא מרכז יציאה לאחד מאזורי הרכיבה הכי שווים והכי מפתיעים בארץ. ובקרוב מאוד הוא הולך לקבל חיזוק בדמות סינגל יהל הבנוי בסגנון פארקי. שי יגל וגיאחה היו שם ויצרו כתבה וגם סרט (יש לנו ערוץ יוטיוב- תעשו סבסקרייב!) שעניינו מאוד כ 5000 רוכבי שטח: 

 

לקריאת הכתבה

 

 

מקום עשירי: טרק אי-קליבר (E-CALIBER): החשמלי הקליל והמהיר החדש!

מדי פעם אנחנו מפרסמים גם הודעות לעיתונות, והקטע החשמלי הוכיח גם ברשימת עשרת הכתבות המובילות שהוא מוביל: טרק מציגה דגם אופניים חשמליים חדש: אי קליבר (E-Caliber) במגמה החדשה של חשמליים קלים ומהירים באופני הרים.  כ 5000 קוראים התעניינו בזה: 

לקריאת הכתבה